Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van valakinek terhesség...

Neska1985 kérdése:

Van valakinek terhesség alatti köldöksérvvel tapasztalata? Lehet valamivel enyhíteni? Visszahúzódhat magátol, vagy tényleg csak a műtét segít?

Figyelt kérdés
2016. júl. 2. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:
4 hónapja szültem, a helyzet eddig változatlan
2016. júl. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt nem ertem. Mihez képest??
2016. júl. 2. 21:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Mivel a kötőszövet nyílik szét, az spontán nem tud gyógyulni. Csak műtéttel hozható rendbe. Maga a műtét nem nagy cucc, köldöknél metszenek, 10 perc varrás, aztán két öltéssel zárják a bőrt. Nyoma sem marad.
2016. júl. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Most szerdán volt köldösérv műtétem. másodiknál picit vitatkoznék,de csak amnyiban,hogy 4-5 öltésem is van,hálót ültettek be,és a doki szerint minimális nyoma mindig marad a vágásnak sajnos,ami a köldököm felett félkörívben van.

Amúgy tényleg nem nagy műtét,de nekem még elég friss,fájdogál,húzódik picit..

2016. júl. 3. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4


Ha hálót ültettek be, akkor a hasizmod hosszabban szétnyílt.

Jó sebészt kell találni.

Nekem 10-10 cm hoszan végigvarrták bőr alatt a hasizmomat és 4 öltésem volt, a köldökben. Nem körülötte.

2016. júl. 3. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat, de igazság szerint az érdekelt, hogy TERHESSÉG ALATT van e vele valakinek tapasztalata. Persze jo tudni azt is, hogy a műtét nem nagy dolog, de nem ez érdekelt igazán.
2016. júl. 3. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!