Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tennétek fel 16 hetes pocakfot...

Tennétek fel 16 hetes pocakfotókat? Légyszíves. Aggódok mert nekem még semmi! Sem látszik.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 14. 17:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
Ne aggódj! Félidősen ha bikiniben voltam ekkor se hitték el hogy terhes vagyok
2010. ápr. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Képet tennétek :S :D Nem is aggódok hanem már úgy várom m eg büszkén viselném...
2010. ápr. 14. 17:40
 3/15 anonim ***** válasza:
87%

èn 17 hetes vagyok már nagyon látszik, de a szomszéd csanak kb ekkora volt a szüléskor, mivel télen szült így sokan azt sem tudták terhes.


Nincs képem, de ne aggódj, lehet nem lesz nagyon hasad de a 30-ik hét körül ha nagyon feszülösbe jársz azért látszani fog.

2010. ápr. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%
itt kb 20 hetes voltam.... [link] ne aggodj!azota mar egy eves a fiam!
2010. ápr. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
84%
Én kb 18 hetes voltam mikor szinte semmi nem látszott, lehet hogy talán még később volt. Senki nem hitte el rólam sem. Csak a hasam legalján domborodott de az is csak meztelenül látszott. Viszont pár héttel később rohamos növekedésnek indultunk. Napról napra egyre nagyobb. 7 hónaposan akkor volt a hasam mint másnak szülés előtt. Akkor mekkora volt szülésnél??? Hatalmas! :) Ne aggódj! Ráérsz még. Nem vagyunk egyformák, láttam már 12 hetest szép gömbölyű pocival. Csak azt nem tudom mitől volt akkora....
2010. ápr. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
81%
utolso vagyok!ezen meg szules elotti nap!puszi [link]
2010. ápr. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
81%
szoval bocsi de utolso elotti elotti aki tett ol kepet!:)))
2010. ápr. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
63%
Szóval én vagyok az a bizonyos kép előtti :)) nekem ekkora volt a pocim kb 6-7 hónaposan. Pont erről beszéltem. Aztán jött még a java. De a képek sajnos nem digik :(
2010. ápr. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
55%
de a legjobb hogy szules utan meg senki nem hitte el hogy v.ha terhes voltam!!!!kepfeltevos csaj:))visszanyertem a regi alakomes nincs csikom!puszi
2010. ápr. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

köszi a képeket lányok húú tényleg hatalmas poci :)


A 20 hetes képes lány meg szerintem hasonló mint én...


Végülis abból a sempontból jó h júni lesz az esküvőnk és legalább nem fogok nagyon domborodni a ruha alatt de attól még nagyon szeretném h már látszódjon a jó hír viszont h már érzem a mocorgást :) sokszor! :D


Várok még képeket!

2010. ápr. 14. 20:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!