Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27 hetes kismama vagyok,...

27 hetes kismama vagyok, holnap töltöm be a 28. hetet. Légyszíves nézzétek meg a pocimról a képeket. Köldök vonalában 97 cm. Szerintetek nem kicsi és a köldökömet csak én látom úgy hogy nagyon lent van?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2011. jún. 28. 10:04
 1/8 anonim ***** válasza:
egyáltalán nincs lent, a méret meg genetika...a 3.trimeszterben már nincs előírt méret, van aki 40.hétre szül 3 kilós babát, Én 35.hétre szültem 3 kilós babát. :-D
2011. jún. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
:)Nincs semmi gond a hasaddal,jó helyen van a köldököd,és nem kicsi_!Látványos növekedés várható még egészen az utolsó hetekig,úgyhogy nyugi,de ez is egyedi hogy kinek mekkora,és a tied már most sem a kicsi kategória(és ha kicsi sem gond) :)Ne generálj magadnak,nem létező problémát!
2011. jún. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem kicsi.

Én 33 hetes vagyok és 100 cm a hasam a köldök vonalában. Mindenki azt mondja nagy a pocim, "Úgy nézel ki, mint aki holnap szül."

Ne aggódj.

2011. jún. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szép hasad van és totál genetika, hogy kinek mekkora.

Ráadásul a gyermek mérete is meghatározza!

Nekem akkor hasam van 38 hetesen, hogy lassan gurulok, miközben kis súlyú szülésre számíthatunk, mert a genetikából kifolyólag a babánk nem lesz nagy méretű. [családban mindenki kis súllyal született]


30 hetesen azt hitték pl., hogy 3as ikreket várok. Nővéremre anno 5 hónapos terhesen azt hitték, hogy ma-holnap szülni fog.

2011. jún. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
de édi pocid van :)
2011. jún. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
óóh nem jön be a kép.
2011. jún. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem se nyitja meg a képeket :S
2011. jún. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Valami a szolgáltatóval nem stimmel. Nem is tudom jelenleg újra feltölteni. Később próbálkozom újra. Köszönöm a válaszokat.
2011. jún. 28. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!