Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hüvely gyulladás?!

Hüvely gyulladás?!

Figyelt kérdés
14 hetes kismama vagyok.Az orvos bakteriális fertőzést állapított meg..Kaptam,kúpot ami,elfogyott ,de nem igazán vagyok még jól..nem,ég vagy hasonló,hanem olyan feszülés van,alhas tájékán..Vissza megyek holnap,de addig is,nyugtassatok meg,hogy nem lehet baja a babának?Volt valaki ilyen helyzetben???Mi használt neki?? Köszönöm a válaszokat!!
2016. júl. 4. 09:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Esetleg ma sürgősségi? Mégiscsak jobb, mintha idegeskednél, főleg, hogy minden terhesség más
2016. júl. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kúp után visszaállító kezelés is kéne!
2016. júl. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen ,azt már elkezdtem...de,még nem jobb ! :(
2016. júl. 4. 09:48
 4/9 anonim ***** válasza:

sajnálom :( nyugi, nem lesz baja a babának, kezelve vagy! mit kaptál amúgy??? nekem szűnni nem akaró méhszáj gyulladásom van, baj csak az, hogy én meg lassan szülök, 36 hetes vagyok :/ nálam se baktérium, se gomba, hiába csináltunk több tesztet is, kenetet, most szerdán megint megyek kenetvételre, hátha...

kliont használtam, aztán vagilact Q-t. csak ezért kérdezem, hogy te mit, hátha jó tipp az orvosomnak :D

2016. júl. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szia 😊 Fluomizint kaptam,6-db osat..de nem használt sztem.Sűrű pisilé,nem tudom ennek tudható e be...Égést éreztem és erős folyásom volt,és gyulladt mészáj.Korábban méhszájsebem volt azt folyton ecsetelték,de terhesség előtt már nem vot vérzékeny.Most nem vérzik,de jöttek ezek a tünetek.Az a durva egyik nap jobb utána rosszabb...van hogy teljesen úgy érzem semmi baj.. Annyi rosszat olvatam a korai burokrepedéstől a koraszülésig mindent,és nagyon félek.Neked mik a tüneteid??? És mióta kínoz a dolog???
2016. júl. 4. 11:35
 6/9 anonim ***** válasza:

most biztos, hogy szeretnéd tudni?


leírom, de ha nem akarsz megijedni, akkor ne is oldass tovább :)

14. héten elkezdtem vérezni, egészen 28 hétig vérezgettem, azóta hol zöld hol sárga nyákos folyásom van. nekem semmi égés, fájás, ilyesmi nincs. nekem is méhszájsebből indult (előző szülés, én nem voltam kezelve, majd most, szülés után műtenek) ja és persze azóta szex sincs, már megőrülök :)


klion jó a bakteriális fertőzésre, esetleg azt meg te mond az orvosodnak, az 10 darabos, elég hatásos. gyulladásra neten olvastam még a betadin kúpot, de azt az én orvosom nem ír fel. sőt, szerinte ne foglalkozzak vele, így is meg tudom szülni a babát. nagyon izgulok, nehogy emiatt ne táguljak ki vagy valami és csúszás kelljen. vagy megint szétrepedjen a méhszájam, na az nagyon hiányzik :S

2016. júl. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Jaajj szegény! Nem sok van,már hátra...remélem kihúzod sikeresen..Én,ezektől félek,hogy kinyílik a méhszáj stb ...Kicsit kész vagyok már ezektől...szorítok neked,hogy ne legyen baj!!
2016. júl. 4. 11:54
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia. Fluomizint kaptam enis. Vegul hasznalt. De szex tilos volt meg utana is egy hetig. (Terhesen foleg) :/

Engem mart picit, sokat pisiltem , ami neha egetett.

2016. júl. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
KEDVES UTOLSÓ! Te is,kismama vagy?? Mik voltak a tüneteid?? Folyás? Stb???
2016. júl. 4. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!