Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek mikor vették észre...

Nektek mikor vették észre feszülős ruhán keresztül hogy babát vártok?

Figyelt kérdés
Én most múltam 13 hetes és észrevették már. Akkor lehet hogy nagy hasam lesz vagy ez nem áll vele összefüggésben? Vagy ilyenkor már észre szokták venni másoknál is?
2016. júl. 5. 12:27
 1/10 anonim ***** válasza:
18 hetesen találkoztam régen nem látott barátokkal, akkor ők még nem vették észre. idegenek a 22. hét körül kezdték észrevenni.
2016. júl. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
kb hat hónaposan vették észre
2016. júl. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
18 hetesen már látható volt, de nem vagyok vékony alkat, nem tudom babának, vagy hájnak nézték-e idegenek :D
2016. júl. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Úgy 9-10 hetes voltam, amikor a 4 gyerekes kolléganőm kiszúrta (hiába van akkor még a bugyivonal alatt, pont az tűnt fel neki, hogy nagyon alulról kezdődik a hasam). A 12. heti ultrahang idején már idegenek is észrevették. Alacsony, vékony és alapjáraton lapos vagyok (ez az utolsó annyiban számít, hogy jóval félidő előtt megelőzte a hasam a mellem, ezért még hangsúlyosabb volt).
2016. júl. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kb 22 hetesen kezdett látszani de nyilvánvaló terhespocim csak 27 hetes kor körül lett.
2016. júl. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
* egyébként nálam volt összefüggés, mert szülni is sokkal kisebb pocakkal mentem, mint a legtöbben.
2016. júl. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem már tippelgetnek a barátnőim, idegesítenek :D párom nagymamája múlt héten már mondta h tuti terhes vagyok... Tudom, ez még csak puffadás, de mégis más, mint ha egy kis úszógumi lenne. Még csak 10 hetes vagyok... :)
2016. júl. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

16.het.

Vekony voltam,nem igazan volt hiheto h hiztam es csak hasra.

2016. júl. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Rogton a 10.heten mar mert elotte lapos kocka hasam volt aztan egyszerre "roplabda" meretu 😀
2016. júl. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon Koran,9-10het korul mar lehetett latni,mindenki eszrevette mert elotte feszes es lapos hasam volt ,kockas.
2016. júl. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!