Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Május 7.én feküdtem le a baratommal védrkeztünk de utána furán viselkedett ezér gondolok rá hogy kiszakadt..Azóta megjött egyszer de mintha nem olyan lett volna és most pedig 9mapja késik...nálam nincs beállva de nem volt ilyenmég.Csináltam teszteket (facelle,x-epil)mindkettő negativ.Szerintetek?

2016. júl. 5. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Volt egy mensid is azota. A teszt, megpedig az egyik legjobb negativ. Nincs szo szerintem babarol. Viszont a paroddal talan beszelj, ha ugy erzed hogy nem mondana el ha kiszakad a gumi, mert jobb egy esemeny utani mint egy abortusz es ez leginkabb a te gondod lesz nem a parode, mert lelep ha olyan.
2016. júl. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szakitottunk. Ezer nemtudok errol beszelni vele pedig kesegbevagxok esve
2016. júl. 5. 19:56
 3/4 anonim válasza:
Szerintem nem vagy terhes :) Én is csináltam Facelle tesztet egyértelmű negatív lett :) Az az egyik legjobb teszt szerintem :) Nyugodj meg és ha esetleg tüneteket produkálnál és ha továbbra se jönne meg csinálj még egyet :) Nyugodj meg :)
2016. júl. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!!❤
2016. júl. 5. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!