Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4napja fent van a hőm 37,1...

4napja fent van a hőm 37,1 37,4 lehetek terhes?

Figyelt kérdés
nem igazan védekeztünk a párommal mivel babát szeretnénk, sokat kell vizeletelnem is olyan mintha fellenék fázva... 15 20percenként elvileg 25.en kell megjönnie várjak addig vagy csinaltassak tesztet? en szivem szerint most csinaltatnek ..11en volt pem azelőtt is voltunkegyütt meg utanna is!,vagy korai még a tesztelés? szerintetek?
2016. jún. 17. 06:09
 1/3 anonim ***** válasza:
korai...a hoje mindenkinek.fent van egeszen addig mig meg nem jon (mensi napjan vagy azelotti egy ket napban esik csak le..) szoval az hogy most.fent van teljesen normalis jelenseg nem utal terhessegre...tuneteket pedig ne keress magadon mert azok a hcg nevu hormon termelodesevel egyutt jelentkeznek ami viszont a beagyazodast kovetoen kezd termelodni...a beagyazodas 7-12 nap, ha 11-en volt peteeresed, kb a hetvegere varharo..pecsetelo verzessel hasszurkaval jarhat de lehet hogy eszre sem veszed. a peteeres utani lutealis szakasz mindig 14-15 nap, ezalatt vegig fent van a ho (beagyzodaskor van aki pillanatanyi leesest tapasztal de ez sem torvenyszeru). a nem vart menzesz elso napjan erdemes eloszor teszteltni, ez nalad korulbelul juni 25 korul lesz..ha addig nem jon meg es fent marad a hőd, akkor lehet baba. sok sikert
2016. jún. 17. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Késésnél kell tesztelni, előtte fölösleges. A beágyazódáshoz idő kell és ahhoz is hogy a HCG kimutatható legyen egy teszttel. Tüneteket pedig majd csak onnantól okozhat. Sok terhesség meg is szakad a menstruációval, mert valami nem okés. A hőm nekem is ilyen, aztán szépen lezuhan menzesz előtt 1 nappal, vagy aznap. Remélem baba lesz, de a teszt korai.
2016. jún. 17. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én dpo 13.napjan teszteltem pozitívat es nekem is az volt a gyanús, hogy a szokasos 36.9 helyett 37.1 volt a hőmérsékletem, igaz, hogy nekem csak aznap ment fel. Előtte való napokban semmi különleges nem történt, amitől azt gondoltam volna, hogy sikerülhetett :-)
2016. jún. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!