Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire kéne mozogni a babának?

Mennyire kéne mozogni a babának?

Figyelt kérdés
Két napja állandóan szúrkál a hasam.kisugárzik a hüvelybe illetve hátra a másik nyílásba.16hetes kórtól érzem hogy mozog a baba aktívan este és napközben is.Két napja alig érzem napközben hogy mozogna.Szerintetek aki tapasztaltabb.Normális hogy nem mindíg mozog aktivan vagy csak én parázok rá.Most 18hetes multam.
2016. júl. 6. 13:31
 1/3 anonim ***** válasza:
18 hetesen még normális, hogy nem érzed mindig a babádat. Nekem azt mondta az orvos, hogy 30. hétig az is normális ha 1 napig nem mozog. Inkább ez a szurkáló érzés ami miatt aggodnèk. Èn megkérdezném a nőgyógyászt erről.
2016. júl. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Most kértem idöpontot a dokihoz,meg említem ezt neki.Habár mondtam már neki egy hónapja akkor azt mondta lehet normális .Csak azóta erösebb lett ésmivel veszélyeztetett vagyok megint elkezdtem aggódni.Egyre többet nyilal és görcsöl.De lehet tényleg normális.Remélem nem nyílik a méhszáj.És nem azért nyilal és görcsöl.Tavaj kinyilt azért parázok ennyire.
2016. júl. 6. 17:09
 3/3 A kérdező kommentje:
Voltam dokinál mindeb rendben van azt mondta a méhszáj 3100.Több pihenést és magnéziumot irt fel.
2016. júl. 7. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!