Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27 hetesen mennyit kell...

27 hetesen mennyit kell mozogni a babának (magzatnak)?

Figyelt kérdés
Úgy értem,h egy két erősebb megnyílvánulása van időnként,v folyamatosan kellene neki mocorogni?
2012. márc. 1. 10:53
 1/4 anonim ***** válasza:
lesz mikor 3-napig nem is mozog,nem kell neki mindig vagy minden nap,pihen fejlődig ennyi,én is szaladtam ügyeletre mikor nem éreztem egész nap a mozgását beküldtek kórházba ott meg elmondták ha 3-napig nem érzem akkor sincs baj,és ctg-re tettek és a gép jelezte mozog és nem éreztem mivel nem volt erős mozgás,tehát lehet sokat mozog csak nem érzed,ja és elég vékony vagyok és ehhez képest nem érzek minden apró mozgást.
2012. márc. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért én 3 napi nem mozgást soknak tartok. Nekem is volt, hogy egész délelőtt nem éreztem, de dél körül mindig bejelentkezett, este pedig erőteljesebben mozgott. Ennyi elég. Én 27 hetesen még dolgoztam, nem nagyon volt idő rá figyelni, ezért mindig az esti mozgást figyeltem jobban. Ha nem érzed folyamatosan nem baj. A lényeg, hogy egy nap néhányszor érezd.
2012. márc. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azt babája válogatja. Egy-két órát van, hogy kihagy, a szülészet könyvünk szerint 12 órán belül minimum egyszer kell érezni. De attól azért szerintem többet szoktak! :)

29 hetes kismama

2012. márc. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 sumergo ***** válasza:
Volt, hogy egész nap nem éreztem mozogni, este nem bírtam tovább, és addig böködtem, amíg nem kezdett méltatlankodni. A dokim szerint biztosan szunyókált, hát én felébresztettem, utána majd szétrúgta az oldalamat! :-)
2012. márc. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!