Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon alacsony vérnyomás...

Nagyon alacsony vérnyomás normális?

Figyelt kérdés

10 hetes terhes vagyok. A vérnyomásom terhesség előtt sem volt soha 90/70 fölé, de most egyre rosszabb. Ma pl 87/48 at mértem. A reggeli kávémat megiszom, 2-3 liter víz mellett.

Szerintetek ez normális?



2016. jún. 23. 06:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Az enyém mindig is ilyen volt sajnos.Normálisnak tekinthető,mert ez nem okoz egészségkárosodást,csak hát amikor szédeleg az ember meg majdnem elájul az nagyon kellemetlen.Próbálj meg napi 2 kávét,teát,hátha felnyomja picit.Mozgás is jó.
2016. jún. 23. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen. Én is ebben a cipőben járok, 34 hetes vagyok, csoda ha eléri a 90/70et. Sokat iszok már kávézni sem kávézok mert gyomorsavat csinál. Sokszor volt olyan hogy le kellett ülnöm mert kis híjján elájultam ettől a "magas" vérnyomastól. Éleremben a legmagasabb érték 110/80volt
2016. jún. 23. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a lényeg, hogy nem okoz problémát! :-)
2016. jún. 23. 07:48
 4/6 anonim ***** válasza:
Kellemetlen de a magasvérnyomással ellentétben nem károsítja a szervezetet, a babát sem. Az enyém igaz nem terhesen a 100-at azért el szokta érni de terhesen többször volt 90 körüli/alatti a vérnyomásom, mozgás, sok vízivás ellenére. Ennél többet úgy tudom nem lehet tenni. A kávé se ér sokat, megemeli vagy 10 percre... bezzeg a pulzust órákig magasan tartja. Szóval nem tudtam kitalálni ellene semmit.
2016. jún. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt hogy nyaron 70/40 volt a vernyomasom. Orvos aggodott. Mindenfele vizsgalat meg akrobatikai mutatvany utan hitte el hogy jol vagyok😂😂😂
2016. jún. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem,ez nem normal is,mitol lenne az?Azonnal menj dokihoz !reggeli kave 2-3l viz mellett?
2016. jún. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!