Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lányok van itt köztetek aki...

Lányok van itt köztetek aki 19 éves körüli kismami?

Figyelt kérdés
Ti hogy élitek meg a terhességet?A család mit szólt hozzá??
2010. ápr. 14. 21:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szia!20 éves vagyok, 36 hetes kismama:) az eleje nehezen ment...de nem annyira mint gondoltam!19 voltam mikor teherbe estem!a család elfogadta, van aki annyira örült neki mint én:) te is kismama vagy?család?elfogadta?
2010. ápr. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szia!! Én 19 leszek, és 29 hetes kismami vagyok. Az elején a szüleim nagyon nehezen törődtek bele, az apát pedig nem érdekli. MOstanra a szüleim már nagyon várják, Na és én?! Alig várom, hogy a kezemben tartsam!! Nem mondom, hogy probléma mentes a terhességem, valami kis bajom mindig van,hol a fejem hol a derekam fáj (szóval ilyen kis tűrhetőbb panaszok), meg kicsit idegbeteg vagyok a hormonok miatt,de egyébként mondhatni jól élem meg ezeket a hónapokat. Mondjuk már egyre nehezebb kivárni. És te?? mesélj:)
2010. ápr. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szia én májusba leszek 19. ma 13 hetes 4 naposak vagyunk. mindenki örül, a párom és az én szüleim is. terveztük, de nyárra szerettem volna teherbe esni, de aztán januárba lett összehozva. nehéz lesz a nyár. a párom imádja és mind a ketten örülünk, hogy most fiatalon lehetünk szülők és nem 30 után, a párom 24 lesz. én egy kicsit úgy érzem, hogy az asszisztensek és a doktornők azok akik rossz szemmel nézik a fiatalok terhességét. mindenki más kedves. pedig tudhatnák, hogy fiatalon mennyivel jobb esélyei vannak a picinek egészségileg. pl. down kór. te is ebbe a cipőbe jársz kérdező???
2010. ápr. 15. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én tegnap csináltam tesztet, és pozitív lett. Kicsit kétségbe vagyok esve, mert a barátom nem igazán szeretné, de én szeretném... lehet egyedül fogok maradni, akkor meg végképp nem tudom mihez kezdek majd.

Nemrég, vagy 3 hete vettem be antibiotikumot, másfél hete is vettem be egyet, ami még le is van járva (Ampicilin)... (fogfájásra szedtem, de csak ezt a két darabot) illetve allergiára (Claritine-t)mert azt hittem ételallergiás vagyok, de csak a terhesség miatt voltak kiütéseim szerintem, mert olvastam, és ilyen tünetei is lehetnek... Továbbá egy hete söröztem is... Nem tudom, hogy most okoztam-e kárt vagy sem...

Kicsit fáj a hasam, derekam, és most a fejem is a sok bőgéstől. Teljesen össze vagyok zavarodva, és nem tudom mit tegyek... Tudnátok valami okosat mondani?

A többieknek minden jót kívánok!

2010. ápr. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Amúgy én májusban leszek 20, barátom most 22... mindketten első éves egyetemisták vagyunk, ez is megnehezíti a dolgokat...
2010. ápr. 15. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szia én 21 vagyok márciusban töltöttem 16 hetes kis mami.Párom 28 éves ö nagyon örül neki.Édesanyámék elváltak igy anyukámmal lakunk de ö nagyon ki volt töle nem vet fel minket a pénz de ö ezen agodik hogy igy sincs pénzünk.Mondtam neki hogy nekünk már az is nagy segítség hogy itt lakhatunk.Külön szobánk van.Ráadásul édesanyám nem is alszik itthon a párjánál van.Szóval a lényeg hogy ö sem örült neki.Ugyanis én is hamar jöttem így korán lesz nagyi.De mára belenyugodott és azt nézi mit vehet meg a pici unokájának.Szóval nem könnyű .De megoldjuk Jó babavárást mindenkinek.Bocs ha hosszúra sikerült.
2010. ápr. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
07:51-es! Nem okoztál ezzel semmi bajt. NYugi nem lesz semmi baja a picinek! Sört és bort egy keveset amúgy is szabad inni, mert jót tesz. Gondolom akkor meg szeretnéd tartani a kicsit?? Elmondtad már valakinek??Én is egyedül maradtam, nehéz így, de így is csodálatos. HA a párod elhagyna mégis, akkor lenne segítséged? Amit tudsz tenni, próbálj kicsit lazítani, lassan majd dokihoz menni, pihenni. Nyugi megoldódik:) a 29 hetes kismami
2010. ápr. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én nyáron a töltöm a 20at.:)...12 hetes vagyok és még csak a szüleim tudják..a barátom sem tudja meg meg az ő családja se...de régebben beszéltünk róla és mondta h egyedül maradok ha terhes leszek mert neki nem kell még ilyen fiatalon gyerekk..máskor meg azt mondja h persze h megtartanánk..szval nem tudok rajta kiigazodni..sztem a szülei miatt van minden.mert azok azt mondták h nekik még nem kell unoka meg stb..és mondta az anyja h ha majd lesz gyerekünk ő biztos nem fog rá egyszer sem vigyázni mert aki megszülte nevelje is fel,az övéire se vigyázott senki..na én akkor megfogadtam anyukámnak h Soha nem kell h vigyázzon rá még egy percet sem!Amugy jól viselem:)kicsit érzékeny vagyok a szagokra meg néha van egy kis hányingerem de ki lehet birni:)
2010. ápr. 15. 11:26
 9/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok!mindenkinek gratulálok a babához!akik egyedül nevelitek majd azoknak annyit hogy iszonyatosan sok erőt kívánok, és írigylem azt a bátorságot ami bennetek van!becsületre méltó csajok vagytok az tuti!:)boldog babavárást!
2010. ápr. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kedves 09:58! Köszönöm a választ. Szomorú dolog, hogy vannak ilyen esetek. Velem épp most közölték, hogy vagy elvetetem, vagy egyedül maradok... Elvetetni nagyon nem szeretném. Úgyhogy egyedül maradok. Szüleim nem tudom mennyire fognak segíteni, de azt hiszem így nem sok segítségben lesz részem. Úgy tervezem, hogy juniusban befejezem az egyetemet, lefagyasztom az évet, keresek valami melót, és majd albérletben eléldegélek a babámmal addig, amíg nem sikerül saját lakásra szert tegyek. Nehéz lesz, de összeszedem magam, és megpróbálok erős maradni. Nektek is nagyon sok erőt és egészséget kívánok, kitartást! Ugyanígy mindenkinek! Kellemes babavárást! :)
2010. ápr. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!