Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kedves kismamák! Tegnap...

Kedves kismamák! Tegnap töltöttem a 16. hetet, és néha az utóbbi 1 hétben érzek az alhasban izomláz szerű fájdalmat. Ez normális ilyenkor?

Figyelt kérdés
A hónap vègèn kell ultrahangra mennem, a 20 hetesre,de nagyon fèlek hogy valami baj van/lesz. Tudom nem kéne de ez az első terhességem ès minden nagyon új. Ilyen fájdalmat más is tapasztalt?
2016. júl. 7. 19:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, de erdemes napi 1-2 Magnosolvot meginni. 2-t, ha dolgozol.
2016. júl. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Magnerotot szedek 3*1-et. Nem folyamatosan èrzem a fájdalmat hanem nèha, napközben. Van hogy 2 napig is semmi. Másfél hete Kliont kellett használják, enyhe folyasra, de csak 5-öt használtam el mert utána nagyon csípett már. A folyás elmúlt, remèlem a kettőnek nincs köze egymáshoz...
2016. júl. 7. 19:47
 3/9 anonim ***** válasza:
Növekszik a babád,így nyúlnak a méhtartó szalagok,ettől az izomláz szerű fájdalom
2016. júl. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Normális, igen.


A magnerot-ot lehet növelni napi 3x2-re.

2016. júl. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Normális amit érzel. Menj el 4Dre, én a 16. héten voltam először, csodás volt, és megtudtuk, hogy fiú ;)
2016. júl. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szeretnènk menni 4D-re, de olvastam egy-kèt helyen hogy túlsúlyos kismamáknak nem olyan szèp kèpeket lehet csinálni, ès èn sajnos ezt a tábort erősítem. Igaz ez vagy nem befolyásolja?
2016. júl. 8. 06:20
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is túlsúlyos vagyok és mindig mondják,hogy nem túl jók a látási viszonyok.egyszer megkérdeztem a szonográfust,a túlsúly miatt van e,azt mondta nem feltétlenül,lehet egyszerűen nem jól "vezetem" az uh sugarakat és vékony kismama is volt úgy nála,hogy nehéz volt ultrahangozni.mi voltunk 4 d-n 15 hetesen ,nem volt a baba se túl közre működő,de így is nagy élmény volt .
2016. júl. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az izomláz szerű fájdalomra visszatèrve, szombaton bekerültem a kórházba, hólyaghurut miatt. A doki azt mondja ez okozta az ilyen jellegű fájdalmat. Bár szombaton már nagyon kellemetlen fájdalom volt sokal rosszabb mint az izomláz érzés. De a lényeg hogy ezek után jobban odafigyelek az ilyen èrzèsre
2016. júl. 12. 08:59
 9/9 anonim ***** válasza:
Mielőbbi jobbulást és további boldog babavárást!
2016. júl. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!