Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Izomláz-szerű érzés. Normális?

Izomláz-szerű érzés. Normális?

Figyelt kérdés
20 hetes terhes vagyok. A 18 hetes UH óta, a szeméremcsontomnál olyan érzésem van, mintha izomlázam lenne. Az ultrahang napján rettentő volt, estére alig bírtam menni, mert amint megemeltem a lábam, beleszúrt a fájdalom. Másnapra enyhült, azóta már sokkal jobb a helyzet, de néha mégis érzem, hogy fáj. Persze nem ilyen orbitális fájdalomra kell gondolni, csak nagyon furának tartom. Első terhesség, ezért tudatlan is vagyok, hogy mi a normális és mi nem. Dokim 16. hét körül, egy megemlített alhasi szurkálásra azt mondta, hogy a terhesség alatt, minden ami furcsa az normális. Hát nem tudom. Kérlek nyugtassatok meg, hogy minden oké velem, és másnak is van ilyen 'izomláza'.
2013. okt. 8. 21:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia. Biztos lehetsz benne, hogy az UH-nak ehhez nincs köze. :) Nekem is volt. Nem is kicsit. És sokáig éreztem aztán más vette át a helyét. :) Szóval nyugi alakul a tested, növekszik a babád. Jó egészséget!
2013. okt. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm. Nem is az ultrahangra gondoltam, mert tudom, hogy az nem káros a babára, csak ahhoz tudtam kötni, mert kijöttünk a dokitól és kezdődött. De akkor megnyugtató, hogy ez normális és nem valami nagyobb baj előjele. :)
2013. okt. 8. 22:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Én most 23hetes vagyok,de nekem olyan mintha a méhembe lenne izomláz.Nem kellemes,de elviselhetö.Én már csak azt mondom,hogy nincs olyan nap,hogy ne lenne valami bajom,pedig még messze a vége :)
2013. okt. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!