Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Táppénzes "kutyanyelv" leadása...

Táppénzes "kutyanyelv" leadása után mikor kaptatok táppénzt?

Figyelt kérdés

2016. júl. 8. 09:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálam úgy van, hogy amikor a többiek fizut kapnak, én táppénzt. Nincs hóközi elszámolás nálunk. Minden hónap utolsó munkanapjáig adom le a tp.papírokat, addig "gyűjtöm".
2016. júl. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Még csak most adtam le az elsőt, darab hònap volt ezért nem tudom kb mikor jön az első. Aztàn gondolom beàll egyvrendszer
2016. júl. 8. 09:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, a bérszámfejtéshez képest mikor adtam le. Nálunk 20-áig kell beérkezni, hogy köv.hóban legyen belőle vmi. De az első kifizetés így is csúszott. Már rég csedet kaptam mire az összes tp-t kifizették (csak 6 hetet voltam tp-n).
2016. júl. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

TB kifizetőhely a céged?

Nálunk minden héten kedden vagy csütörtökön van hóközi utalás, de elég nagy multi vagyunk. Pl ha nálunk adnád le ma, akkor legkésőbb jövő hét csütörtökön kifizetnénk neked.

Ha nem kifizetőhely a cég, az egy kicsit más tészta, ismerősöm 2 hónapot várt a táppénze kifizetésére, mert az OEP utalta.

2016. júl. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én munkahelyem nem tb kifizetőhely, és miután jól megszivatott az első papírral a főnököm, ezért mindig magam vittem be leadni az oephez a tp papírt. Így 8naptári nap alatt jött meg a pénz, volt 1-2x hogy vagy egy nappal előbb vagy egy nappal később.
2016. júl. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!