Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Járt valaki még így?

Járt valaki még így?

Figyelt kérdés

22-hetes kismama vagyok és érdeklődnék,hogy vannak e itt egyedülálló anyukák?

Sajnos úgy alakult a helyzet,hogy 4-év után a párom múlt hétvégén közölte,hogy szerelmes és elköltözött

Próbálok pozitívan gondolkodni és csak a babára koncentrálni de nagyon nehéz, egyfolytában ő van a fejemben....hogy mit ronthattam el, vagy miért pont most jött neki ez a nagy szerelem...


Úgy érzem,hogy egy nulla vagyok, azóta nem is lehet őt elérni, teljesen eltűnt :(

Annyira hihetetlen számomra,hogy 4-évet csak így el tudott dobni...



24/N


2016. júl. 8. 09:41
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Nem olyan sok az a 4 év. Én a helyedben nem hìvogatnàm, ha képes volt terhesen elhagyni nincs rà szükséged!
2016. júl. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudom terveztétek-e a gyereket, de szerintem amiatt változtak meg benne dolgok... Rájött, hogy mégse akarja, egyszerűbb és jobb is neki lelépni mással. Sajnálom, de tényleg így gondolom. :(
2016. júl. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Azt gondolom,hogy azért 24-évesen a 4-éves kapcsolat nem olyan rövid, főleg úgy,hogy a babát együtt terveztük...

De azért köszi a tanácsot!

2016. júl. 8. 09:49
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

En is hasonloan jartam, csak nekem szules utan par honappal mondta, hogy nem szerelmes, inkabb megis az exet szereti, es elhagyott minket.

Nagyon, nagyon nehez !

DE , en azt mondom, hogy meg mindig jobb , hogy most ment el, mintha 1-2 honapos baba mellol ment volna, nekem legalabbis jobb lett volna, mert igy sokkal szivszoritobb, hogy csak par honapig volt csaladom.


Egy igazi bunkó az ilyen, nem érdemel meg titeket, ne aggódj megbánja még ezt is úgy fog könyörögni hogy fogadd vissza.

Mindenesetre sok erőt kívánok!

2016. júl. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Sajnálom,biztos nagyon nehéz lehet😕.vannak melletted szerető embere,támasz?
2016. júl. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
*emberek
2016. júl. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm annak aki írt, az is borzasztó amikor pár hónappal szülés után jön rá... sőt

Nekem szerencsére a családom ott van, de azért az mégse ugyanaz.

Sok erőt!!

2016. júl. 8. 10:58
 8/10 Pimaszulsuttogó ***** válasza:
Kedves kérdező, első tanácsom, fel a fejjel. Engem a kiírt időpont előtt 1 héttel hagyott el. Mindent feladtam a lányomért, pedig a párom akarta nagyon én még nem voltam felkészülve. Nagyon kibuktam, pedig nem szabad, mert aki erre képes az apaságból elégtelen. Szívesen mesélek még neked privibe és hidd el amilyen nyomorult én voltam derűsebben fogod látni még ha ezt most nem is hiszed. Azóta van új párom, aki a lányat is meg engem is nagyon szeret és újra babás vagyok. Neked is így lesz hidd el, csak most nehéz még.
2016. júl. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia. Sajnos en magyon rossz tortenetet tudok leirni. Nem velem tortent de benne elek. Mert a baratnommel tortent. A ferje a korhazban kozolte vele miutan megszuletett a lanyuk hogy a szomszedasszonnyal mar x ideje viszonya van es most hozza koltozik. Mire haza mennek o kar nem lesz ott. Hat igy is tortent. Ennek 21 eve mar. A baratnom azota sem talalt maganak uj ferfit. Nagyon nagyon megviselte. Szivszorito az ilyen de ne add fel. Lesz egy csodas gyermeked aki minden rosszert karpotolbi fog!!! En tobb gyermek szulese utan jottem ra higy megcsal a ferjem. El is valtam tole. Ez sem jobb. De jobb tole kulon. En azota boldogan elek egy uj parkapcsoltaban. Ne add fel.
2016. júl. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én még a párommal vagyok de sokszor mondta ki h neki sok, vége stb.nekem rajta kivul nincs senkim.meg kuzdok a rossz napokon de a jővő bizonytalan.23 hetes kismama vagyok.
2016. júl. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!