Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS! Terhesgondozásra járt...

SOS! Terhesgondozásra járt valaki Nyíregyházán Dr. Hajnal Melinda nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
Nőgyógyász választás előtt állok és nagy gondban vagyok,mert ismerősöm sajnos nincs!Csak az ajánlásokban tudok bízni! Dr. Hajnal Melindát és Dr. Felföldi Róbertet ajánlották! Segítsetek légyszi!!!

2016. jún. 3. 13:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Én dr Felföldihez járok most. Eddig rosszat nem tudok rola mondani még csak 8 hetes vagyok. Normálisan megvizsgál. Bármit kérdezhetek töle. A kisfiamat anno mikor szültem a kórházban találkoztam vele egy vizsgálat alkalmával. Nagyon kedves volt és szuperül megvizsgált. Az akkori fogadott orvosom nem ilyen volt.

Dr Hajnal Melindárol azt tudom hogy nem annyira kedves. Viszont a barátnőmnek nagyon sokat segített hogy legyen babája. Nagyon komplikált eset volt.

2016. jún. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget!!!
2016. jún. 4. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!