Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek mikor fog látszani...

Szerintetek mikor fog látszani, hogy várandós vagyok?

Figyelt kérdés

Mint látjátok elég nagy hasam van!Rajtam maradt a kisfiammal és nem ment lett bármit csináltam. 4.5 éves a kicsi.Most jön a kis tesó és olyan rossz hogy szerintem nem fog hamar látszani rajtam.Igaz még az elején vagyok 6-7 hetes körül lehetek. Szerintetek mikor fog látszani?

[link]

Sajnos a telom csak ilyen képet tud csinálni!


2016. júl. 8. 10:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 25. hét után lesz nyilvánvaló, hogy terhes vagy. De nem lehet tudni amúgy, másdik baba hamarabb sozkott latszani, lehet 15 hetesen mar tok nagy pocakod lesz. Nekem hasonlo alkatom van és kb 25 hetesen latszodott hogy ez terhespocak, nem háj.
2016. júl. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
23%
szerintem majd a 3033. hét körül lesz egyértelmű ekkora túlsúllyal.
2016. júl. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
23%
30-33 akart lenni, bocsi :)
2016. júl. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Rajtam is ennyi felesleg volt kb. induláskor, sztem 23-25. hét körül már simán látszódhat. Rajtam akkor már egyértelmű volt a kismamapoci, pedig első baba. 38 hkm
2016. júl. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
Már a 16.héten is nagy volt nekem és nem puffadt. Sőt kolléganő is már észrevette a 12.hét előtt.
2016. júl. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A 12 hét körül már látszódni fog. Szerintem kb. Nekem is ilyen lehetett a hasam terhesség előtt és már most látszódik (12 hetes vagyok)
2016. júl. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kicsit volt kisebb a hasam 2 évvel szülés útan (kötényhasam lett,inkabb alul maradt,rálogott a csaszáros hegemre)😕 14 hetes vagyok és már mindenkinek nyilvánvaló!
2016. júl. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!