Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki? Várandós csomag kérdés.

Valaki? Várandós csomag kérdés.

Figyelt kérdés

Sziasztok,kérdésem a következő.

Szülés után milyen várandós csomagot kap az anya?

Van a promobox,amit már most kérhetsz előre is.

Felicitas van még esetleg vagy már nem kapni??

Ha nem kapok,hol tudom igényelni??

Hallottam valami Bonita várandós csomagról,azt hol lehet kapni vagy esetleg igényelni??

Mit lehet még kapni?

Dm,Rossman ilyesmi???



2016. jún. 16. 18:18
 1/7 anonim ***** válasza:

promoboxból van várandósoknak való (almapatikás) és van, amit a kórházban kapsz (kettőt kaptunk).


A Felicitasra a kupont a védőnőd adja, de ha nem tud adni, náluk át tudod venni: Ön vagy bármelyik rokona, ismerőse, átveheti irodánkban személyesen már a Várandós csomaggal együtt (1097 Budapest, Vaskapu u. 10-14. D/épület fsz/5. Hétfőtől - Csütörtökig 9 -15-ig).


Bonitát nem ismerem.


DM-ben ha regelsz a Bababónuszban, van kezdőcsomag (kb. semmi) és kapsz kuponokat később postán és amúgy évközben is van sok akciójuk. Nem kell hozzá külön kártya, csak a dm-esed.


rossmanóhoz kapsz kártyát majd a kórházi csomagban, de bármikor kérhetsz is, szintén akcióik vannak.


van egy Welcome Baby csomag, meg kell kérdezni, melyik kórházban vannak, a mi kórházunkban ők pl. nincsenek (Kútvölgyi), így itt lehet átvenni a csomagot: A MONKIE partnerük ingyen osztja csomagot minden hétköznap 13.00-17.00ig és keddenként 10.00-17.00ig. A MONKIE partnerük a XI kerületben a Bukaresti u 5 szám alatt található.

2016. jún. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Promoboxbol kettot is kapunk,azt hittem hogy csak egyett es ez lesz az..oh de ez nagyon jo :)


En nem kaptam semmilyen kupont a vedonomtol,sot meg konyvet sem,csak a varandos kiskonyvet inteztuk es ennyi,semmit nem kaptam.

Vaskapunal hol?

Es ott megkapom a csomagomat,ha kerem?

De kell valamit vinni?Vagy regisztralni esetleg bejelentkezni?

Nem nagyon voltam meg ott.


Welcome babyt,hogy kapom meg?

Nalunk a korhazba nincsen.

Es ha oda megyek megkapom?

Vagy ez hogy mukodik?


Koszonom az eddigi valaszodat :)

Nagyon sokat segitesz.

2016. jún. 16. 20:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Alma gyógyszertáras is van. Az oldalon kell regisztrálni. Küldenek egy kódot, meg a kiskönyvel kell átvenni.
2016. jún. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Alma gyógyszertáras az melyik?

Én még arról nem hallottam.

2016. jún. 17. 11:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelnek :)
2016. jún. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2016. jún. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Egyik felicitast a dmbe kapod meg.

A masikat az elozo hozzaszolo megirta.

A promoboxhoz ki vannak jelolve patikak,de regisztralnod kell,utana megkapod.

A masik promoboxot azt mondtak majd a korhazba fogod megkapni,amit en se tudok.

Azt mondtak kettot kapunk,mas meg azt mondta utana nem kapunk a korhazba,ezt en se tudom.

Welcome babyt is meg kell nezni interneten,en a 11be kaptam meg,a kanizsai uton de en irtam nekik.

2016. jún. 20. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!