Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aranyeret mivel kezeltétek?

Aranyeret mivel kezeltétek?

Figyelt kérdés
Első terhességemnél nem volt ilyen problémám, most viszont (második baba, 34.hét) úgy kijött, mint még soha életemben, kb másfél cm :S Orvoshoz soká jutok még el.

2016. júl. 8. 12:16
 1/10 anonim ***** válasza:

nekem vérzett is nagyon durván, de a doki nem csinált semmit vele. reparonnal kenem, és a doki azt mondta, hogy minden nap csináljam azt a gyakorlatot, hogy négykézláb állok, és a fejem lerakom, a fenekem meg felfelé emelem, mert ez elvileg segít, hogy ne legyen akkora nyomás ott, a nagy extra súly miatt. mást nem nagyon tudsz csinálni.

34hkm

2016. júl. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem írt fel kúpot a doki, meg vettem kenőcsöt (Sperti), kb. 2 hét alatt múlt el. Előtte sosem volt, 30. hét körül jött elő. Most a 38. hétben vagyok, és pár napja megint kint van. Megint írattam fel kúpot, de a szülésig már sztem nem fog elmúlni, akkor meg 100%, hogy előjön, ha természetes úton szülök, így most annyira most nem is izgat, hogy kikezeljem. Mondjuk nekem nem fáj, nem vérzik, csak kint van, panaszt nem okoz.
2016. júl. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én is azzal küzködök. Kenem krémmel és majdnem visszahúzodott. Nekem is vérzett. A védőnő azt tanácsolta hogy inkább kúpot használjak. Az sokkal hatékonyabb.
2016. júl. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

En ezzel: [link]


Nagyon jo!

2016. júl. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Sperti vagy hemorid használható. A reparon tartalmaz ecoli bacit, így én azt nem merem használni.
2016. júl. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Detralex. De csak akkor, ha orvos is ajánlja neked.

Igaziból ez az egész terhesség alatt igaz. Csak akkor használj bármilyen (akár recept nélkül is kapható) krémet/gyógyszert, ha azt a nőgyógyászod jóváhagyta.

Miért csak hetek múlva tudsz menni?

2016. júl. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Hemoridot vettem délelőtt, majd kiderül, használ-e.

A nőgyógyászra értettem, hogy soká jutok el, mert időpont kell.

A védőnőhöz meg a háziorvosomhoz jövőhéten kell mennem, ők esetleg tudnak valamit mondani?

2016. júl. 8. 13:13
 8/10 anonim ***** válasza:

"A nőgyógyászra értettem, hogy soká jutok el, mert időpont kell."

Ha köztes panaszaid vannak, akkor biztosan fogadnak, csak hívd fel őket telefonon. Ha pedig tényleg sokat kell várni terhesként időpontra, akkor válts orvost. Állami terhesgondozásban is szabad orvosválasztás van. Az nem megfelelő nőgyógyász egy terhes nőnek, aki problémák esetén nem érhető el. Akkor sem, ha az SZTK-s.

2016. júl. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sztem is mehetsz soron kívül, ha panaszod van, legkésőbb másnapra kötelesek időpontot adni!
2016. júl. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Szerdán rendel leghamarabb. De akkor megkérdezem hétfőn a recepciót, hátha.
2016. júl. 8. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!