Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek mikor kezdődött a...

Nektek mikor kezdődött a szagérzékenység? Volt/van egyáltalán?

Figyelt kérdés

2016. júl. 8. 12:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem volt. Semmilyen "mellékhatása" a terhességemnek. A végén sem.
2016. júl. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Volt, nagyon koran... Kb majus elejen estem teherbe (nem tervezett, ugyhogy nem tudom pontosan sajna) juniusban mar nem birtam tescoba menni, mert nem birtam egyaltalan a szagokat. Ez kb augusztusig tartott
2016. júl. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
28. Héten de épp hogy kívánok mindent. pl dohos szag, autógumi, fogkrém, tusfurdok illata, illoolajok minden. Mint egy szipus kB ;) mindkét terhessegemnel ez volt.
2016. júl. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A nemvárt előtt néhány nappal-ez volt a jel, hogy valaki van odabent. Napok múlva már a színek szagát is éreztem. (Pl. volt egy okker színű paplanhuzat, csak ránéztem és már hánytam is a mustárszagtól).
2016. júl. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem azt hiszem az 5-6. hèt környèkèn kezdődött. Semmilyen parfüm, öblítő, tisztítószer szagát nem bírtam. A kávé pedig... attól egy szippantásra felfordult a gyomrom. Nagyjából 1 hete hogy alakul a helyzet, néha már használom a parfümöm, de a párom sprayet mèg mindig nem bírom, pedig èvek óta ezt használja. Míg nem lettem terhes, el sem akartam hinni hogy ennyire zavaró lehet. 16+3 h kismama
2016. júl. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Max enyhe szagérzékenység volt, a kávé szagától igaz már nemvárt előtt is felfordult a gyomrom, le is szoktam róla de mással nem tapasztaltam ennyire.
2016. júl. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az első trimeszterbe mikor rosszullétek is voltak, borzasztó volt :D

Nem tudom mennyi férfi tusfürdőt dobáltam ki, egyszerűen hányingerem volt tőlük,férjem végül szegény inkább használta az enyémet.

Hűtő volt a legnagyobb mumus, plusz amit írtak például tesco hűtő részleg szintén gyomorforgató.

De terhesség gyanúja is így merült fel mikor elkezdtem érezni szagokat amiket más ember nem :)

Ezek második trimeszterre nagyba csökkentek.

2016. júl. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
6.-7. Héten. Még mindig tart. Holnap leszek 14 hetes kismama 😍
2016. júl. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez a tünet folyamatosan jött és ment, egész terhességem alatt.

Pl. a cigit 20 méterről is kiszagoltam (pedig korábban nem zavart a cigiszag). Emellett mindig máshogy éreztem a szagokat, mint amilyenek. Pl. volt, hogy párom elküldtem fürödni, szerencsétlen pedig nézett rám, hogy 5 perce fürdött le. Vagy folyamatosan paprikáskrumpli szagot éreztem, pedig nem volt. Vagy finom parfümillatot éreztem elviselhetetlenül büdinek. :)

2016. júl. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!