Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek mikor jöttek elő a striák?

Nektek mikor jöttek elő a striák?

Figyelt kérdés
34+1 hetes vagyok, és eddig sikerült megúsznom őket, egy darab se lett még rajtam. Ez azt jelenti, hogy nem is lesz, vagy azt hogy majd ezek után jelennek meg? Nektek mikor jöttek elő? És mennyi idő után fehéredtek ki?
2016. júl. 8. 16:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A melleimen kb 26 hetesen, a hasamon és többi helyen pedig megúsztam őket.

Sokaknak az utolsó hetekben jönnek ki.

2016. júl. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

35-36. héten. Pedig addig semmi sem volt. Még nem szültem meg a babucit, úgyhogy nem tudom, mikor fog elhalványulni.

De ha nem fognak eltűnni, akkor ezt igénybe fogom venni:

[link]

Egyébként egyelőre nincs túl sok, és nem is nagyon feltűnőek. Remélem nem is lesznek rosszabbak.

2016. júl. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
az utolsó 2-3 hétben,de nem vészesen,pár csík ami szépen elhalványult
2016. júl. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
37-40 het alatt. Ketoldalt a derekamon csunya vastagok, koldokom korul feherek, csak egy bizonyos szogbol latszanak. En is azt hittem meguszom :/
2016. júl. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szules utan jott ki a baratnomnek.
2016. júl. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem jöttek. Pedig gondoltam, hogy lesznek, mert kamaszkorban lett a combomon ahogy nőttem.
2016. júl. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
38. héten kezdett repedni viszketni a bőröm, de akkor jött a baba is igy megusztam.
2016. júl. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Negyedik gyerekemet várom, eddig nekem nincs.

Illetve a combomon egész haloványan, de nem hinném, hogy a terhességgel függ össze.

Sógornőmnek pl. még nincs gyereke, neki is van popsinál rendesen.

2016. júl. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nálunk már általános suliban kijöttek a lányok combján,fenekén,mellén.
2016. júl. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

39 hetesen egyik reggelre tele lett a hasam durván vastag vörös csíkokkal. Pedig már én is azt hittem megúszhatom.

Szülés után 3 hónappal már nagyon halvány volt. 1 évvel utánna pedig ha ketestem sem mindíg találtam, pedig 5-6 újjnyi vastag csíkom volt.

2016. júl. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!