Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fekete áfonya kapszula szedése...

Fekete áfonya kapszula szedése terhesség alatt?

Figyelt kérdés

20 hetes terhes vagyok.

Terhességem előtt rendszeresen problémák voltak a vizeletemmel, szinte hetente vizeletcsípésem volt. A sok antibiotikum miatt fertőzést kaptam, ami után semmiféle antibiotikumot nem szedhettem. Orvosom csak gyógynövénykivonatú kezelést adott,azon belül fekete áfonya kapszulát, amitől rövid időn belül meggyógyultam.

Eddigi terhességem alatt nem volt vizeleti problémám. Viszont ma reggel eléggé éreztem egy kissé csípő érzést vizelés közben.

A kérdésem az, hogy szedhetem-e néhány napig a fekete áfonya kapszulámat vagy sem? Árthat-e a babának?

Első terhességem és próbálok mindenre odafigyelni.

Köszönöm a válaszokat!

20 hkm.


2016. júl. 9. 15:05
 1/1 anonim ***** válasza:
A fekete áfonya kapszulát nem ismerem, én tőzegáfonyát szedek (cran-c). Szintén még terhesség előtt nekem is havi szinten volt ilyen problémám de semmit nem találtak. Mióta szedem nincs gond. Ez már a 3. Terhességem és egyiknél sem hagytam abba.
2016. júl. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!