Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2honapos terhes vagyok en...

2honapos terhes vagyok en vagyok igy vagy valaki mas is volt/van igy?

Figyelt kérdés
1héttel ezelött kezdödött,hogy a jobb csipomnél bele fájdult de már az egész vesémnél fáj ugyhogy mar mind2 csipom faj es vegig a vesemnel. Néha meg elore a hasam aljába is nyilal belefele felek hogy a picinek valami baja lesz.Aludni menni forgolodni alig tudok.Neha sirok annyira faj.Par ismerosom mondta hogy ez tagulas meg addig fog fajni mig a pici megnem mozdul.25re kaptam a nogyogyasznal idopontot.. Mi lehet ez a fajdalom? mit tudok ellene tenni? valaki volt mar igy?
2016. júl. 11. 09:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire fáj és már egy hete tart ne várd meg a következő vizsgálatot hanem menj orvoshoz! A hasad szerintem ennyire nem fájhat a növekedéstől :/ nekem is szar volt, de csak a hasam alja fájt mintha egy gumiszallagot húztak volna benne.


Menj el ma vagy holnap orvoshoz 2 hét múlva van időpontod! Már ne haragudj, de ne legyél ennyire hülye !!!

2016. júl. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia! Ennyire nem kéne fájni, ha csak tágulásról lenne szó. Nekem is fájdogál, de nagyon enyhén és csak elől, aljas tájékán. Az a normális. Én azt javaslom, hogy menj el mielőbb egy orvoshoz, akár kórházba is!

Egyébként a magnézium oldja az enyhébb görcsöket, mert lazítja az izmokat. De ez, ahogy leírtad, nem normális dolog. Már csak azért sem, gondolj bele, ha annyira fáj, hogy sírsz és járni sem tudsz... Remélem nincs baj, de ne várj addig az orvossal. Azonnal kórház!

2016. júl. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

*alhas tájékánt akartam írni :)

2016. júl. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Meg a hasam nem is faj ugy csak a derekam..Holnap mar elmegyek a dokihoz.koszonom a valaszokat
2016. júl. 11. 10:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Örolök, hogy így döntöttél, inkább menj el "feleslegesen" minthogy ne menj és baj legyen... :) majd írd meg, hogy mi volt. Remélem minden rendben!
2016. júl. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Voltam a dokihoz aki korhazba kuldot azzal hogy nekem mehen kivuli terhesegem van.Halaistenek semmibaja a picinek csak idegalapon faj ennyire a derekam.Tudnarok nekem tanacsot adni hogy mit tegyek hogy enyhuljon a fajdalmam?? Mert menni nem birok foleg ki egyenesedni es meg sok mindent elkell inteznem.
2016. júl. 12. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!