Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2hónapos terhes vagyok. Az a...

2hónapos terhes vagyok. Az a baj, hogy a párommal nagyon türelmetlen vagyok. Illetve ott is hibát látok, ahol nincs. Egyszer azt akarom hogy mellettem legyen, utána pedig azt, hogy ne! Ha mellettem van, néha megbántom szegényt! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. márc. 26. 21:18
 1/3 anonim ***** válasza:
87%

Ez a hormonkavalkád miatt van. Próbáld ezt elmagyarázni a párodnak, kérd, hogy legyen megértő, és mondd el neki, hogy ez a hormonuralom neked sem jó, de ez van.

Bizonyára megért majd.

2009. márc. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
kicsit fogd vissza magad. nehogy kiábránduljon belőled. a terhesség állapot nem hiszti betegség és egyéb dolog. néha nehéz de gondolom a párodnak is jólesne ha nem csesztetnéd folyton. gondolj bele fordított helyzetben Neked hogy esne.
2009. márc. 27. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezzel sajna én is így voltam az elején bizti a hormonok miatt. Már majdnem ott tartottunk hogy szakítunk. Aztán megbeszéltünk mindent, eljött a 12 hét és helyre állt minden.

38 hetes kismama

2009. márc. 27. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!