Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet méhenkívüli terhesség?...

Lehet méhenkívüli terhesség? Szerintetek?

Figyelt kérdés
Június.10-én volt meg utoljára a menzeszem, elkezdtünk probálkozni párommal a babával, június.24-én amikor dolgoztam hirtelen begörcsölt a hasam alja le is kellett gugolnom és pár napig szúrkálást éreztem a hasamba, első halvány pozitív tesztemet július.7-én csináltam azóta késik 4 napja fáj a mellem, éjszaka is kijárok pisilni, néha fáj a derekam és néha fura a hasam is. Angliában élek és itt 13 hét előtt nem nagyon foglalkoznak az emberrel majd 18-án megyünk haza ahol kaptam is egyből időpontot, viszont addig még van 1 hét és nagyon félek hogy méhenkívülim van...Mert más tünetem nem nagyon van..
2016. júl. 11. 11:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Érdekes lenne, ha így lenne, mert a méhen kívüli a 9. héten megöli az anyát. Tehát biztos, hogy van valami alternatíva. Nincs lehetetlen csak tehetetlen. Menj orvoshoz.
2016. júl. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ha rosszul vagy, vagy ugy erzed baj van, akkor keress a kornyeketeken egy early pregnancy unitot vagy valami walk in betegellatot. 12. hetig akkor nem foglalkoznak az emberrel, ha nincsen semmi problema. De ha van, akkor mondani kell es akkor megneznek.
2016. júl. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Minden lehet, ezért menj el orvoshoz... De biztos nincs semmi gond, szedj magnéziumot, pihenj sokat. :) ne gondolj rosszra...
2016. júl. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Rosszul nem vagyok, csak fura a hasam alul mintha picit szurkálna a hasam de inkább bal oldalt..Köszönöm szépen a válaszokat, még ma felhívjuk az early pregnancyt!
2016. júl. 11. 11:58
 5/16 anonim ***** válasza:
A júni 24-i görcs a peteéréstől volt, méhenkívülire utaló jel csak a 7-8. hét környékén lenne.
2016. júl. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Júni.23-án volt ovuláciom mert az nap az ovu teszt nagyon sötét 2 csíkos volt, így gondolom én hogy 24-én ágyazodott be mert hallottam már olyanról akinek görcsölés és derékfájás jelezte hogy megfogant a baba. Igaz így előre nem lehet semmit megmondani, csak a doki.
2016. júl. 11. 12:18
 7/16 anonim ***** válasza:
Jajh--- egy nap alatt nem ágyazódik be! 10-12 nap mulva agyazódik be! 23án ovuláltál az 24én még sehol sincs beágyazódva.
2016. júl. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
A pozitív ovuteszt azt jelenti, hogy másnap fog kilökődni a petesejt, nem olvastad, hogy működik?
2016. júl. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
De olvastam, és tudom is. De mivel 23-án voltunk együtt és az előtte lévő napokba így akkor foganhatott. 24-én volt a görcsölésem és akkor már nem voltunk együtt.
2016. júl. 11. 15:16
 10/16 A kérdező kommentje:
És az utána lévő napokban sem
2016. júl. 11. 15:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!