Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Átlátszó, kellemetlen szagú...

Átlátszó, kellemetlen szagú folyás. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
A doki szerint nem kell vele foglalkozni, kamilla teával mosakodjak :( Semmi egyéb tünet pl: viszketés vagy pirosodás nincs. Szerintetek? 11 hetes vagyok
2016. júl. 11. 15:56
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Vizeletvizsgálatnál minden rendben volt.
2016. júl. 11. 15:59
 2/11 Vilcsianyuja ***** válasza:
A vizenyős, bő folyás terhesség alatt teljesen normális. A szag nem annyira. Ha már a doki nem írt fel semmit, vegyél gyógyszertárban vagy drogériában hüvelyflóra-visszaállító kapszulát. Terhesen is lehet őket használni. Viszont a kamilla-tea nem hinném, hogy bármit is használna...
2016. júl. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A kamilla tea semmit nem használ :( Attól félek, nehogy valami fertőzés legyen. Azt a vizelet vizsgálat kimutatta volna, vagy csak a gyulladást?
2016. júl. 11. 16:56
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a probléma. Doki nem mondott semmit. Vizelet vizsgálat rendben van 22 N 14 hkm
2016. júl. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Megőrülök már tőle... legalább tudnám mi ez? Mikor múlik el?
2016. júl. 11. 18:04
 6/11 A kérdező kommentje:
Hüvelyflóra-visszaállító kúpot használtam már, az addig volt jó amíg tartott. Utána visszajött a "tünet" :(
2016. júl. 11. 18:06
 7/11 Vilcsianyuja ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de akkor tényleg lehet, hogy nálad ez az egészséges terhes hüvelyflóra velejárója. De ha szeretnéd magad megnyugtatni, akkor kérj egy tenyésztést hüvelyváladékból.
2016. júl. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ez már a harmadik terhességem, az első kettőnél nem volt ilyen problémám.
2016. júl. 11. 18:26
 9/11 anonim ***** válasza:
A terhességem elején reggel meg este tusoltam napközben meg intim törlőkendőt használtam mert annyira nem tudtam elviselni a szagom. Hányingeres is voltam és sokszor attól kapott el a hányinger. Persze mindig minden rendben volt. A ádodik trimeszterre elmúlt azóta sem jelentkezett. Szerintem is a hüvelyflórád ilyen igy a twrhesség alatt. 37hkm
2016. júl. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A vizeletvizsgálat a vizeletben mutatja az esetleges kórokozókat. Ahhoz, hogy megtudd, hogy van-e valamilyen hüvelyi fertőzésed, ahhoz hüvelykenet tenyésztést kell csinálni, ahhoz meg mintát kell venni a hüvelyből.

Én azt mondom, hogy ha kellemetlen a szaga, akkor az bármi lehet, lehet természetes is, de lehet akár fertőzéstől is.

Az én privát véleményem az, hogy nem szívesen járnék egy olyan orvoshoz, aki legyint a dolgokra, mint inkább vizsgálattal megbizonyosodna róla, hogy valóban minden rendben van-e. Vagyis én elmennék egy normális orvoshoz, aki csinálna tenyésztéses vizsgálatot. És ha ott az jön ki, hogy minden rendben van, akkor oké.

Nem mellesleg nem mindig okoz más tünetet egy fertőzés a folyás megváltozásán kívül.

Nekem volt olyan, hogy semmilyen tünetem nem volt, csak az éves rákszűrésre mentem, ahol csináltak kórokozóra is tenyésztést és kiderült, hogy gombás fertőzésem volt. Pedig nem viszketettem és nem volt kipirosodás sem, semmi égő érzés. A folyásom pedig világ életemben valamivel több volt, tehát ez nálam nem volt mérvadó.

2016. júl. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!