Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha hüvelyi uht tellt holyaggal...

Ha hüvelyi uht tellt holyaggal csináltak akkor mit látnak? Esetleg látják ugy is a terhességet?

Figyelt kérdés
Mert voltam ma nogyogyasznal es azt mondta lehetseges terhesség de tellt holyaggal ultrahangozott meg es azt mondta az asszisztens hogy nem tudott megvizsgálni rendesen ezert negatív ot irt ra.. De ezt mar csa a doki mondta h az uhs ezt irta ra a papírra szoval nem ertem ezt az egeszet
2016. júl. 12. 20:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
35%
Hüvelyit eleve teli hólyaggal ajánlott, azaz nem amiatt nem látott.
2016. júl. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem épp azt mondta az orvos, hogy jó ha nincs tele. Vagyis a vizsgálat elején rákérdezett, hogy a hólyag üres, mire azt válaszoltam, hogy igen. A reakció pedig: akkor rendben van. És így kezdte el a vizsgálatot.
2016. júl. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Mekkora fsagot írtam, bocs.

(1-es)

Késő van. Természetesen fordítva.

2016. júl. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Most akkor ez miatt lehet hogy nem latta a terhességet?
2016. júl. 12. 21:27
 5/13 anonim ***** válasza:

A terhességi teszt mit mutat?

A hüvelyire tényleg üres hólyaggal kell menni.

2016. júl. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Mert tollem nem kérdezte hogy ures e a holyagom csak annyit tudok hogy nem tudott megvizsgálni rendesen
2016. júl. 12. 21:29
 7/13 A kérdező kommentje:
N csinaltam tesztet de a doktornő aki először vizsgált egybol azt kérdezte hogy mi lenne a szándékom a babaval hogy meg e tartanám.. Egybol ahogy megnézett ez volt a kerdese mondta meg tartanám es azt mondta hogy jo
2016. júl. 12. 21:31
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem amiatt nem látta.
2016. júl. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem a 12 hetes UH-n hüvelyit csináltak de nem kellett a teli hólyag.. 22 N
2016. júl. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nekem se teli holyaggal kellett van csk nekem nem szoltak es nem tudott megvizsgálni allitolag rendesen csak azt nem ertem hogy mert nem szolt h menjek el pisilni es megcsinálja ujra
2016. júl. 12. 22:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!