Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A barátnőm nagyon ragaszkodott...

A barátnőm nagyon ragaszkodott hozzám mindenhova együtt mentünk stb, de amióta kiderült, hogy terhes teljesen elutasít, nem szól hozzám és csak veszekszik. Ennek mi lehet az oka? A terhesség kihathat rá így?

Figyelt kérdés

2016. júl. 13. 11:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A terhesség nagyon megviseli a nőket mind hormonok, mind pedig érzelmek terén. Emiatt lehet ingerlékenyebb is. Legyél vele türelmes, és adj neki időt, szerintem változni fog. Lenyugszik, majd megint lesz ingerlékenyebb időszak, stb.
2016. júl. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen, a hormonok, nagyon hullamzo lesz, es ez meg szules utan is kitarthat. Legyek vele turelmes.

Es ne hagyd el. Sajnos engem elhagyott a ferjem, azt mondta nem bir elviselni :(

( szules utan )

2016. júl. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A közelébe se enged 2 hete már.
2016. júl. 13. 12:26
 4/7 anonim ***** válasza:
2 hete?? És miért nem?
2016. júl. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Féltékenykedik mindenkire.
2016. júl. 13. 15:47
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem volt olyan ismerosom,aki a terhesseg idejere hazakoltozott a szuleihez,mert rajottek,hogy egyebkent elvalnanak annyira ingerlekeny volt a lany,anyukaja is nehezen viselte....de azota is boldog hazzassagban elnek,kozel 10eve a kislanyukkal....

Az en ferjemnek azt mondta a nogyogyaszom a terhesseg elejen,hogy vigyazzon,hogy mindig nekem van igazam,es o csak bologasson mindenre.... :D :D :D Hát igen,furcsak ezek a hormonok!!!

2016. júl. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ő egyedül lakik és félek, hogy valami hülyeséget csinál.
2016. júl. 14. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!