Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a pocakban kihullik a...

Ha a pocakban kihullik a babának pár szál haja, az hová lesz?

Figyelt kérdés

Gondolom, hogy tök baromság, mert sehol nem találok rá magyarázatot, de napok óta van a folyásomban 1-1 szürke pici (2-3cm) hajszál (szőrszál?). 37 hét hetes vagyok, lehet a baba haja?

már nem tudom mire gondoljak, de úgy megdöbbent, de az orvosomtól nem merném megkérdezni, nehogy bolondnak nézzen :D


2016. júl. 13. 20:24
 1/3 anonim ***** válasza:
81%

Ha a folyásoddal távozna a baba haja akkor qva nagy gáz van mert megrepedt a burok,ergo szivárogna a magzatvíz.

Eszembe nem jutott ilyen h hullik a haja születés előtt...

2016. júl. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Biztos nem a baba haja.. nem lehet hogy a szeméremszőrzeted??esetleg állati szőr? Mosásnál simán beleragadhat a fehèrneműbe ha pl macskaszőrös nadrággal pléddel mosod össze de akár egy polóról is belemoshatod.
2016. júl. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

nem szivárog a magzatvíz.

arra gondoltam, hogy ugye folyamatosan cserélődik a magzatvíz és mielőtt újra a véráramba kerül, kiszűri.


utolsó, nincs állatunk

2016. júl. 13. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!