Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha ügyeleten szülök, mikor...

Ha ügyeleten szülök, mikor adjam oda a pénzt?

Figyelt kérdés
2016. júl. 14. 21:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmikor.
2016. júl. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én mikor szültem a választott szülésznőmmel, akkor orvosom nem volt, így a szülésznő volt velem, de az orvost nem is láttam egyáltalán! Mikor már tolófájásaim voltak, akkor is még a szülésznő és a férjem volt bent, de olyan hirtelen indult meg kifelé a fiatal úr, hogy az orvos csak gratulálni tudott már, mikor beért! Így én bizony egy vasat sem adtam neki, csak a szülésznőnek. Ha sikerül a baba, akkor most is ügyeletben fogok szülni, és úgy gondoltam, akkor fogok adni az orvosnak, ha úgy érzem, megtett annyit, hogy kapjon valamit.
2016. júl. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmikor, ha nincs fogadott orvos akkor nem kell fizetned.
2016. júl. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Mi az, hogy nem kell? Az ember nem azért ad pénzt, ajándékot az orvosnak, mert kell, hanem mert így szeretné megköszönni, háláját és elégedettségét kifejezni az odafigyelésért, türelmes és profi ellátásért amit nem csak választott orvostól lehet megkapni, hanem ügyeletestől is. Amúgy amíg bent vagy a kórházban addig bármikor megkeresheted, és akkor oda tudod adni.
2016. júl. 15. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem utolsó ez b@romira nem igaz.

Van aki azért ad mert akkor lesz@rná az embert,.valakinek meg. Azért mert megvan a "tarifája "

2016. júl. 15. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem ez meg így nagyon gáz, ha valaki azért ad, hogy így csikarjon ki egy kis odafigyelést, mert pénz nélkül leszarná. Baromság előre adni, és menjen a büdös francba az a doki, aki csak emiatt foglalkozik a betegével. A választott orvos más tészta, ha előre le van zsírozva, hogy 100ezerért bejön és levezeti a szülést, bár személy szerint ezt undorító szokásnak tartok. Szerintem akkor mondhatna fix tarifát, ha nem a munkahelyén, egy állami kórházban intézné mindezt. De nyugodtan le lehet pontozni ezért a véleményért is ☺.
2016. júl. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyet értek a #6-al. Beb**szna ha csak azért foglalkozna velem,mert tömöm a zsebét. Mint a vakbelmutetemkor....azutan jott be pitizni miutan Anyamek fizettek....Aki tőlem vár pénzt előtte mutasson emberséget és hivatástudatot.
2016. júl. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én úgy láttam ugyanazok az orvosok vannak ügyeleten mint akik a kerületben magánrendelnek. Voltam magánban is,de kiderült h nem vállal az a doki szülést. A kórházban a terhesgondozóm azt mondta h ha rá hallgatok ügyeleten szülök. De pénzt persze adok.
2016. júl. 15. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!