Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6+3hkm vagyok. Segitenetek?...

6+3hkm vagyok. Segitenetek? Migrenes kerdes Tobbi lent

Figyelt kérdés
6+3 hkm vagyok. Viszont ugye orvos mondta hogy nem szedhetek gyogyszereket. Kegyetlen migrenes vagyok. (Legkozelebb ha megyek rakerdezek) szoval tegnap este ugy szalitott parom ugyeletre ahol infuziot meg inkekciot kaptam mert annyira hanytam a migrentol. Lehet valamit szedni? Ugyeleten mondtak hogy orvossal konzultaljak. Nem akarom h vegig kiserjen ez a rosszullet. Igyis nejezen viselem a hanyingereket
2016. júl. 15. 10:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a doki hogy 6. Hónapig a Flectort ihatok. Mert én is migrénes vagyok. De azért kérdezz rá. 22 N 15 hkm
2016. júl. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Koszonom.

Remelem azt ihatnek... Mert ez megorjit .... Foleg ezek az idovtozasok :(

2016. júl. 15. 11:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Gondolom ahány orvos, annyi "szokás", nekem például azt mondta a dokim, hogy inkább bírjam ki az ilyen fájdalmakat, minthogy bármit is bevegyek. Ha megfázok, akkor csak és MAX NeoCitran... Úgyhogy én megfogadtam és szenvedek az időjárás okozta fejfájástól... :(
2016. júl. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen tegnapig enis megfogadtam. De mikor ferjem ugy vitt be kezeben ugyeletre mert annyira hanytam es annyira rosszul voltam azt hiszem te is maskepp gondolnad... Megfazast az ilyen eros migrenhez hasonlitani sem lehet. Nemtudom milyen idojaras okozta fejfajasaid vannak de le a kalappa ha kibirod. Nekem nem ment...
2016. júl. 15. 16:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, persze az más teljesen... Sajnálom, nagyon rossz lehetett. Remélem javult azóta! Amíg csak a fejem fáj, addig kibirom. :)
2016. júl. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!