Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hosszú ideig feszül a hasam...

Hosszú ideig feszül a hasam ez normális?

Figyelt kérdés
10hetes terhes vagyok. Sajnos költözés miatt (több mint 210km-rel arrébb költöztem) nehéz volt orvost találnom. Mára sikerült, de 19-re adott időpontot. Addig pedig beleőrülök ebbe az érzésbe. Olvasgattam neten erről a hasfeszülésről, hogy elvileg normális ha néha-néha feszül. De nekem szinte egész nap. Lassan 4 napja alig alszom tőle, mert semmilyen pózban nem kényelmes, csak háton. Háton meg nem tudok aludni. Így hogy még orvos nem látott, nem merek bevenni semmit. Meg nem is nagyon tudom mit szabad mit nem. De akkor mit tehetnék ellene? Kezdek kiborulni és levezetni másokon a feszültséget, amit nem nagyon akarok. :(

2016. júl. 15. 14:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Magnéziumot mindenképp vehetsz be és nem àrtasz vele.

Én a hatodik héttől kínlódom folyamatos feszüléssel.Sok pihenés és mg.

Próbàlgasd a pózokat .

És persze ahogy tudsz beszéld meg az orvossal.

2016. júl. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az én hasam is feszül a kezdetektől fogva. Igaz, nem annyira, hogy zavarjon, de egyfolytában érzem. Néha jobban, néha kevésbé.

Magnéziumot szedhetsz nyugodtan, az segít.

2016. júl. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

6 hetes vagyok, és nekem is nagyon feszül a hasam most. Meg is ijedtem. A magnézium segít, használd!

Azzal nyugtatom magam, hogy nő a méhem, azt érzem. Amíg nincs vérzés és komoly görcs, nincs baj.

2016. júl. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt, napokig fájt az egész hasam, rettenetesen feszült, majd kiderült, hogy a terhesség alatt nem bírom a tejet, pedig előtte semmi bajom nem volt tőle. Most bármilyen tejes dologtól elkezd görcsölni, így teljesen el is hagytam minden ilyesmit. 2 nap alatt elmúlt a hasfájás. Először a doki nekem is magnéziumot ajánlott amit be is szedtem, de mivel mellette reggel megettem szépen a tál műzlimet, meg este a nagy bögre kakaót, semmit nem hatott.
2016. júl. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!