Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4+5 hetesen egyfolytában...

4+5 hetesen egyfolytában mensi szerű görcsök, normális? Nem is görcs, inkább feszül a hasam alja, mint menstruáció közben.

Figyelt kérdés
Ülő munkát végzek, a szék sem a legkényelmesebb, de ilyenkor még nem mondhatom, hogy bocsi, terhes vagyok, adjatok másik széket...
2016. máj. 18. 15:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze, normális! Szedj magnéziumot, az sokat segít ezen!
2016. máj. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Növekedésnek indul a méhed, azt érzed. Magnézium + terhesvitamin segít.
2016. máj. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Pezsgőtabletta is jó? Az van most otthon.

4 napja szedem a terhesvitamint, amióta pozitív lett a tesztem :)

2016. máj. 18. 15:23
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem jó erre a célra a pezsgőtabletta, abban nagyon nyúlfarknyi magnézium van. Terhesen extra-extra mennyiségű Mg kell. Csak hogy érzékeltessem, a Béres MagneB6 egy szeme 250 Mg-ot tartalmaz, én magnézium-citrátot szedtem napi 2400 mg-ot, vagyis majdnem 10 szemnyi Béresnek megfelelőt.


Nekem a magnézium-citrát vált be, van, akinek a Magnerot, van, akinek a Magnesolv. A lényeg a mennyiség, hogy nem kell sajnálni. Sima MagneB6-ból általában 3*1-et, vagy 3*2-t szednek a kismamák.

2016. máj. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Pénteken megyek orvoshoz, addig gyógyszertár közelében sem járok, legfeljebb megiszom 4-5 pezsgőtablettát naponta, hátha úgy használ valamit, az éppen van itthon, más nincs.

(Meg ahogy néztem a várandós vitaminomban sincsen - Czeizel féle)

2016. máj. 18. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!