Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg nem mindig gond, ha...

Tényleg nem mindig gond, ha korai terhességnél vérzik a kismama?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm várandós lett, majd pár hetesen vérezgetett. Mesélte, hogy akkor még nem aggódott, mert az orvosa mondta, hogy az nem probléma, ált. nem jelez bajt, normális korai terhességnél. Még aggodalom nélkül ment be a kórházba, csak a biztonság kedvéért, ahol megállapították a vetélést. Már pár éves ez a történet, csak mivel lassan nálam is aktuális lesz a babatervezés, eszembe jutott és tájékozódni szeretnék előre is. Itt eddig mindig azt olvastam, hogy a vérzés/vérezgetés vetélést jelent, azonnal orvoshoz kell vele menni.
2016. júl. 16. 22:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Terhesen semmilyen vérzés nem normlis.Viszont nem biztos h elmegy a baba miatta.Én pl haematóma miatt többször bevéreztem.Kaptam gyógyszereket,pihennem kellett és megmaradt a baba.
2016. júl. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én egyszer véreztem 7 hetesen, reggel észrevettem 3 barna pöttyöt a bugyimon, ahol elmentem pisilni erős piros vér jött belőlem, mint a menzesz egyértelműen. Rohantam orvoshoz, mire odaértem nem volt egy csepp vér se sehol, megvizsgált, ő sem látott már vérzést,biztonság kedvéért a 13.hétig Duphastont kellett szednem. Ránk hozta a frászt a kis hercegnőnk. Azóta sem volt semmi gond szerencsére,teljesen problémamentes a terhességem.

39+1hkm

2016. júl. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
4 hetesen progeszteron hiányra kaptam gyógyszert, amiatt véreztem, aztán 16 hetesen meg méhszájseb miatt. mindkétszer rohantunk a kórházba, nem normális a vérzés soha terhesség alatt.
2016. júl. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Elméletileg létezik olyan,hogy valaki terhesen is menstruál,de ez nagyon ritka.

Általában ha valaki vérzik terhesen,akkor ott gond van.

2016. júl. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nekem van ismerosom (kozeli ismeros nem urban legenda) aki mind a negy gyermeke mellett 4-5 honapos terhessegig menstrualt. minden gyermeke egeszseges (mas kerdes hogy igazabol harmat terveztek de nem vették eszre a negyediket sem es mar nem tudta elvetetni:)

en is vereztem egyebkent, igaz csak 2-3 csepp, ugy 7 hetesen, es mivel en pl nem tudtam h ilyen mennyisegben is bajt jelez, nem mentem vele orvoshoz...kicsit tobbet fekudtem abban a 2-3 napban (szerencsere pont hetvege volt es nem dolgoztam) es el is mult. makk egeszsegss 2 evesem.van.

ettol fuggetlen aki verzik menjen orvoshoz mert ugy tudom sok esetben vetelessel jar ami megelozheto ha kezelik.

2016. júl. 17. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Snorri ***** válasza:
Nem normális, de elég gyakori probléma. Nekem is volt, kórházban is feküdtem. Mindig kockázatot jelent, gyógyszer, fekvés, reménykedés. Én a 10. Hétig csak feküdtem.
2016. júl. 17. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!