Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti hány hetes terhesek voltato...

Ti hány hetes terhesek voltatok, amikor elkezdtetek vásárolgatni babaholmikat? Én a babakocsikat már régóta nézegetem, most láttam olyasmit nagyon tetszik, de még nem korai megvenni? 17hetes kismama

Figyelt kérdés
2013. nov. 4. 18:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Én úgy gondolom, hogy a mai világban keresni kell az akciókat, mert hatalmas üzletet kreáltak a babaholmik köré. Időben elkezdtünk nézelődni, sok mindent aktuális akciókon vettünk meg. 20. héttől már volt ez -az itthon, 28. hétre mindene megvolt. Mindenből unisex színeket választottunk, a biztonság kedvéért, és csak amikor már sokadszor hallottuk, hogy tényleg fiú, akkor kapott pár kék cuccot is.
2013. nov. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%
Én a 30. hétig nem akartam semmit venni, nem is vettem, szerintem nézegetni szabad, de vásárolni még korai. Nagyon sok praktikus dolgot csak a terhesség vége felé tudsz meg, és ami most fontosnak tűnik az talán 10 hét múlva már nem is olyan fontos, vagy találsz, szebbet, jobbat, olcsóbbat stb. Érdemes körbe kérdezgetni ismerősöket, hogy mi az amit tudnak adni kölcsön, mik a tapasztalataik. Mi 30-35 hét között vásároltunk be, és akkor hoztuk el a kölcsön kapott dolgokat is. 39hkm
2013. nov. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%

Első gyermeknek a 35.hettol vásároltunk. Nagyon későn es a vegen kapkodtunk ahhoz képest, hogy 40+5napra született s.csaszarral a lanyunk.

Masodik lanyunknal mar kb.8hegesen megvettem egy csomag pelenkát, újszülött kesztyűt, mam cumit, cumisüveget. Most a 27.hetben járunk es mar csak a kórházi cumo van hátra es 1-2 darab ruhácska pluszban télire.

2013. nov. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi a babakocsit a 20. hét körül vettük meg, utána szépen lassan heti 1-2 dolgot. Sokkal kényelmesebb lassan haladni. Kölcsön cuccokat is lassacskán kaptuk. Most 31 hetes vagyok, már a cuccok 70% kb megvan.
2013. nov. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én az elsőnek 25 hetesen kezdtem vásárolni, mindent szép sorjában. Ha nagyon tetszik, nem fogod megbánni és egyszeri, akkor vedd meg. Kelleni úgyis fog, ha pedig meggondolod magad eladod és kész. Most a másodiknak 6 hetesen vettem egy egyszer alkalmas babahordót. Ígyis, úgyis kelleni fog.
2013. nov. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
elsőnél 26.hét körül,a másodiknál 14 hetesen vettük meg a kocsit
2013. nov. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bármikor megveheted. :)
2013. nov. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A 28. héten tudtuk meg a nemét, akkor vettük a babakocsit (ez volt az első dolog, amit megvettünk neki)
2013. nov. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi, és ez lehet furán hangzik, a babakocsit már a gyermek fogantatása előtt megvettük. Használtan, jó áron, kiváló állapotban találtam egy nagyon márkás babakocsit, amit már előtte fél évvel kinéztem. Szóval nem volt kérdés. Babaruháink is van már pár darab, de szinte mindegyik turis.
2013. nov. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
38 hetesen
2013. nov. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!