Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ehetek majonézes krumplisalátát?

Ehetek majonézes krumplisalátát?

Figyelt kérdés

A férjem hozott menza ebédet, majonézes krumplisalátát rántott sajttal, amit imádok.De mivel nme én csináltam, így nem tudom, hogy bolti vagy házi majonézből készült.Szerintetek merjek enni belőle?Mennyi az esélye, hogy nem bolti majonézt használnak?

Bocs, ha hülyeséget kérdeztem volna!


2010. ápr. 16. 08:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 11.38-as! Hidd el, hogy nyers tojástól is lehet kapni toxoplasmát, így én szeretném megvédeni a kérdezőt, hiszen igaza van, hogy így aggódik. A tojás és a nem kellőképpen átsütött hús is lehet a toxoplasma kiváltója.Nem csak a macskaürülék által terjed!Olvass utána, ha nem hiszed!

Bocs az offért!

2010. ápr. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
jaj hagyjátok már ezt a toxoplazma szöveget.mért ne ehetne belőle?
2010. ápr. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem éled át, nem tudod miről beszélsz!Sajnos itt voltam én élő példa!Nem csak szöveg, ritkán de sajnos előfordul akármennyire is vigyázol!Nem muszáj komolyan venni, de azért sajnálom, hogy így leszóltok egy létező problémát.Valóban ritkán fordul elő, mégis érdemes oda figyelni dolgokra!
2010. ápr. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Kedves 14:12-es!Köszi!Én tudtam hogy okozhat gondot a nyers tojás, de nem akartam vitázni senkivel.Mindegy!Megettem , és kész, de csak azért mert belegondoltam, hogy a menzán nincs arra idejük, hogy házilag kevergessék.Nem vagyok olyan kismama, aki fél levegőt venni, és mindentől parázik, de egy rigolyám van, amióta terhes vagyok.És az a kaja minősége.Azért az nem mindegy!
2010. ápr. 16. 17:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!