Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ultrahang alapján állapították...

Ultrahang alapján állapították meg a szülés időpontját. Menses szerint 2 héttel korábban lenne. Melyikben higgyek?

Figyelt kérdés
12 hetes uh utan megváltoztattàk a szülés várható időpontját 2 héttel későbbre.Volt vki így?Melyik dátum jött be???
2016. júl. 18. 13:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát nekem menzi szerint már jóval idősebb terhesnek kéne hogy legyek.. Mert mikor mentek az asszisztens azt hitte hogy már 11 hetes terhes vagyok... Ott derült ki hogy csak 5+4 hetes. Január 6.-a volt az időpont. 12 hetes UH-N meg egy napot toltak. Január 7. De volt ismerősöm aki a 12 hetes UH-n tudta meg hogy 1-2 héttel idősebb a baba. Szóval van ilyen. 22 N 15 hkm
2016. júl. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálam csak 1 hét az eltérés uh alapján. Menzesz alapján júl 22, uh alapján júl 29
2016. júl. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk az uh alapján módosított időpont jött be. +7 nap volt és még arra is ráhúzott a lányom hármat.
2016. júl. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az uh pontosabb,hiszen az elég ritka,hogy az utolsó menzeszkor már babás az ember.az orvosom is azt mondta,hogy az uh a mérvadó
2016. júl. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Menzesz alapján január 28., uh szerint február 03. Végül február 5.-én született meg:)
2016. júl. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem UH szerint múlt csütörtök volt a kiírt időpontom, mensi szerint holnap. A hétvégén módosították a holnapira, innestől nézik a terminustúllépést.
2016. júl. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Menszi szerint február 24-re voltam kiírva.Mivel minden uh-n kisebb volt,emiatt 12 hetesen módosította az orvos március 7re.

Március 14én született spontán.


A poén h tudtuk mikor fogant!Aszerint a 7-e lett volna a befutó.

2016. júl. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!