Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetesen ez joslo fájásnak...

35 hetesen ez joslo fájásnak szamit?

Figyelt kérdés

Van egy tompa "meg fog jönni" érzésem,naponta többször. Van,h órákig. Nem görcs,nem konkrét szúrás,csak mint egy tompa,de érezhező valami,olyan,mint egy kis kezdődő izomláz petefésukek környékén-szóval pont olyan,mint (nálam) a megjön érzés.

Magnéziumot szedek,jól vagyok,baba mozog.

Ez most a szülés közeledése miatt lehet? Tapasztalt vki hasonlót?


2016. júl. 18. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem az, nekem is hasonló érés, de nekem nagyon erősen görcsöl, mint amikor megvan csak erősebben.

35hkm

2016. júl. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Neked mondott rá vmit az orvos? En 1,5hete voltam maganban,uh,nehszaj rendben volt. 2 het mulva gondozasra megyek ahol leveszik a streptococcust. Nem akarok addig menni,nem akarom h sokat piszkaljanak.
2016. júl. 18. 20:39
 3/4 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szules..


ez volt a kérdésem, ma voltam pont dokinál, azt mondta hogy már jövő héten szülhetek, mert már csak C1110 a méhszájam. de én tényleg nagyon erősen görcsöltem.

2016. júl. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát,az végülis jó szerintem, egyik ismerősömmel szinte egy napra voltunk kiirva és ő ma szült egészséges babát:)

Én végülis örülnék,ha ez már jósló lenne. Csak fogalmam nincs,milyen érzés. Persze mindig azt hiszem,ha szokatlant érzek,h a babának van baja...

Majd írdd meg,mikor szültél! Drukkolok!!:)

2016. júl. 18. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!