Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 hetesen pocakkeményedés?

19 hetesen pocakkeményedés?

Figyelt kérdés
19 hetes vagyok most, és 3-4 napja elkezdett a pocakom naponta bekeményedni. Nem tart sokáig, max fél percig, utána vissza lazul, általában nyugalmi állapotban veszem észre hogy hol az egész hasam feszül meg, hol pedig csak egy adott pontban. 3x1 Magne B6-ot szedek. Nem lépi át a napi 10-et, de aggódom, nem korai ez még?

2016. júl. 14. 17:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem korai nekem is akkor kezdődött és kb 7 hónap közepén múlt el.Naponta többször és olyan mint a kő.
2016. júl. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem is kb ilyenkor kezdődött. próbáld ki a magnosolvot.
2016. júl. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
20 hetes vagyok a nagy melegben nekem folyamatosan keményedett, már nagyon idegesített, azt tanácsolták szedjem hármassával a magneb6-ot, úgy vettem észre ez tényleg segít! Jöv. héten megyek az orvosomhoz, feltétlen megérdeklődöm tőle normális e ez így!
2016. júl. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Magnerot vagy magnosolv és ne erőltesd meg magad.Nálam 15 héten kezdődött,infúziót (mg) is kaptam.
2016. júl. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

17 hetesen kezdődött. Idd a magnosolvot! Mindennél többet ér. Én a mai napig úgy csinálom, hogy fél tasak reggel, másik fele este. Ha front van pluszban még egy magnerot.

Már csak pár napig... 36+3 hkm

2016. júl. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!