Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3-4 Hétben is jelentkezik már...

3-4 Hétben is jelentkezik már a haspuffadás? /Igen tudom, hogy nem mindenkinél van, de akinek volt, annak mikor jelentkezett? / Leirnatok a tapasztalataitokat?

Figyelt kérdés

2016. júl. 20. 22:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
7-8 hét óta puffadok. 17 hetes vagyok és még mindig tart :(
2016. júl. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
5. hetes vagyok, most kezdtem puffadni.
2016. júl. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
12hetesen kezdtem.
2016. júl. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én most vagyok elvileg 14 dpo-n, és olyan 6/7-12 dpo-ig elég durván puffadt voltam, plusz székrelement.Már ezt is gyanúsnak éreztem, mivel csomó barackot ettem, és amellett ez elég fura... Azóta viszont napi több km-t sétálok és inkább hasmenősebb lettem, ezzel a puffadás is lement. Reméljük, semmi bajt nem okoz a kis bogyónak se a puffadás, se az elmúlása, vagy nem is utal erre... A teszt erősödik szerencsére.
2016. júl. 21. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
* székrekedés, bocsi, idióta az autocorrect :D
2016. júl. 21. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
3-4. hétben még nem tudhattam, h terhes vagyok. Igazából az esedékes menstruáció előtti héten elég gyakran puffadtam, tehát neked is lehet az az ok. Amíg nem késik, saját tapasztalatból mondom, hogy felesleges tüneteket keresni, mert csak csalódás a vége. A kimaradt menstruáció napján rettenetesen fáradt voltam, ennyi volt minden tünetem a 4. héten.
2016. júl. 21. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Előző voltam, a haspuffadás egyébként a 6. héten jelentkezett nálam.
2016. júl. 21. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én sem teszteltem még, de esküszöm, hogy én nem keresem a tüneteket. Puffadás az van, én mindig könnyen megyek wc-re, ugyanabban a napszakban, évek óta. Most meg... és a ciciszurkálás pedig véletlen sem keresett tünet, mert nekem még mensikor sem szokott szurkálni, a hőm emelkedett állapotban van. Szóval nagyon kíváncsi leszek.Ez olyan, hogy ha kiderül, hogy babás vagyok, akkor én leszek az, aki itt majd meg fogja erősíteni az ilyesmi kora-tüneteket, ha meg nem, akkor meg azt fogom mondani, hogy nem szabad ilyenkor még felfigyelni a tünetekre :D:D:D
2016. júl. 21. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
En nagyon puffados vagyok terhesen (4 terhessegen vagyok tul) es altalaban 5-6 hetesen kezdodott, de legutobb mar az elmaradt mensi korul mar puffadtam valamennyire. Ugy 8. hettol szokott szekrekedesem is lenni, ha nem figyelek oda, hogy mit eszek. Akkor szokott nagyon durva lenni a puffadas.
2016. júl. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Pozi teszt utántól (4dik hét) esténként olyan kerek a hasam... :) reggelre meg elmúlik
2016. júl. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!