Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Haspuffadás lehet terhességtől...

Haspuffadás lehet terhességtől? 17/l

Figyelt kérdés

Fogamzásgátlót szedek,de ma előjött bennem egy félelem inger,afelé,hogy terhes vagyok.Mindig rendesen szedtem ,pár órás csúszások előfordultak.A barátom mindig kivette mielö

tt elelvezett.Június közepén voltunk utoljára együtt(ezt követően meg egy hete,de ugye annak még nem lenne jele,szóval ezt most nem veszem számításba).A megvonásos vérzésem júniusban,és júliusban is Megjött.A hasam felpuffadt ma,de ha megnyomkodom,akkor olyan fájdalmat érzek,mint egy hányásos/hasmenéses vírus alatt.Viszont csak a bal oldalon fáj leginkább.Székletem is egy kicsit hígabb volt,és többször is,mint szokott lenni.Szellentenem is gyakran kell.Ez terhesség?Vagy nyugodtan elvethetem ezt a félelmet?



2015. aug. 8. 03:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez inkább egy pici vírus, mint terhesség. Nyugi!
2015. aug. 8. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem sem terhesség.
2015. aug. 8. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Meleg van, megbuggyant a kaja, amit ebédeltél. Vagy összevissza ettél-ittál mindent. Vagy tényleg valami enyhébb vírus.
2015. aug. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!