Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Harántfekvéses a babám? Van...

Harántfekvéses a babám? Van esélye, hogy megforduljon? Lehet a babára nézve ennek az elhelyezkedésnek valami hátránya?

Figyelt kérdés

28.-dik hétben járok, a babám harántfekvésű,állandóan.

A harmadik babámat várom,elvileg császárra készülünk(az első kettő miatt),de úgy megpróbáltam, volna a természetes

szülést,de úgy tűnik,lehetetlen!


2016. júl. 22. 08:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Van, persze. Az én lányom is sokáig harántfekvéses volt, aztán farfekvéses és csak a 37. héten fordult meg. Két császár után engedné orvos a természetes szülést?
2016. júl. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Van esély persze. Mondjuk ha végig harántfekvésű volt akkor lehet hogy oka van és nem fog megfordulni de nem lehet tudni előre.

Hátránya nem lesz max annyi hogy császár lesz de két császár után lehet hogy amúgy is az lett volna nem?

2016. júl. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

A 35. hétig eleve úgy forog, ahogy akar, mert sok helye van.

De utána is van esély.


Nekem a 3. babám a 39. hét közepén fordult meg fejvégűbe kb. 3 nap alatt.

Előtte faros volt, aztán harántban is elidőzött.


De azt mondják, hogy a vajúdás alatt is befordulhat.


Mondjuk az egy másik kérdés, hogy két császár után az orvos mennyire türelmesen várakozik...

2016. júl. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Az orvosom azt mondta,hogy lehet,hogy lenne

is esély a természetes szülésre.

De igy gondolom sztornó.

2016. júl. 22. 10:14
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

Fordittasd meg.

A Robedtben megforditjak 50ezer.

2016. júl. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Még bőven forgolódhat szerintem. :) Enyém állandóan máshogy volt még ennyi idősen, egyszer pl. pont harántfekvésben. Mondta egyből az orvosom, hogy úgy forog még, ahogy akar, szóval nem gond. Most a kedvedért előástam a papírjaimat, 29 hetes voltam akkor. Azért emlékszem rá ennyire, mert hányásos vírussal kórházba kerültem, ott nézték meg, és harántban feküdt.
2016. júl. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A baratnom babaja az utolso nehany oraban fordult be, ugyh barmi lehetseges...
2016. júl. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ilyenkor még összevissza forognak.
2016. júl. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Fordíttasd meg 50 ezerért a 28 hetes babádat.. persze.. ekkora baromságot is régen hallottam!

Semmit nem jelent hogy most hogy helyezkedik, ő még bőven megfordulhat! Hány meg hány ismerősöm van akinek farfekvésből fordult be a babája utolsó napokban. Nyugi van!

2016. júl. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Dehogy forditattom meg!
2016. júl. 24. 17:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!