Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol érzed mocorogni a harántfe...

Hol érzed mocorogni a harántfekvéses és a farfekvéses babát?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 36 hetes kismama vagyok. Az orvosom kézi vizsgálat alapján úgy gondolja, hogy a kicsi lányom nem fejjel lefele, hanem keresztbe, vagy popóval lefele helyezkedik el. Uh-ra majd hétfőn kell mennem, de én már annyira szeretném tudni hogy mi is a szitu odabent.. :)) Valaki van, vagy volt esetleg hasonló helyzetben? Ha igen, milyen mozgásokat, és hol éreztetek?

2012. márc. 8. 14:26
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Hát, nekem a védőnő annyit mondott, hogy ha lent, a szeméremcsont és a köldök között érzem csuklani, akkor fejjel lefelé van. Én még csak 30 hetes vagyok, ezt most mondta tegnap, mikor kérdezősködött, hogy merre csuklik a picúr. :) Hátha segít! :)
2012. márc. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Nekem szerencsére fejvégű fekvésű. 37.hetes vagyok. Csuklani ahol az előttem válaszoló leírta alul, jobb oldalon érzem. Mozogni felül szokott jobb és bal oldalon.
2012. márc. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%

Enyém is lábbal lefelé van még, mindenhol mozog. :o)

Na jó, borda alatt a fele, lábban a hólyag, a szeméremcsont felé rugdos. Mondjuk csuklani köldök alatt érzem. Hát nem tudom, mivel épp az UH-ra vártam, amikor csuklott, és utána mondták, hogy fent a feje...

30 hkm

2012. márc. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ma tudtam meg, hogy a kisfiam faros lett, pedig már több, mint két hónapja koponyavégűen feküdt nyugisan. :(

Lent rugdos inkább, a köldökömnél meg "hullámzik", ott látom most jobban, ahogy mocorog, előtte meg pont fordítva volt.

Remélem még visszafordul! (Tudom, van még ideje, tényleg csak azért aggódom, mert nagyon nyugis baba, ilyen nagy mozgások nem jellemzők rá).

29 hkm

2012. márc. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, ma voltam uh-on és megfordult a baba!! :)) Most meg elkezdtem félni a szüléstől.. :DD Jó, tudom sok nő túlélte már, én is túl fogom. Nagyon várom már hogy láthassam az én kicsi babámat! Nektek milyen eredményeitek voltak a 36 hetes uh-on?
2012. márc. 9. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!