Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy még 14 hetesen...

Normális, hogy még 14 hetesen is megvan az émelygés, hányinger és a hasfeszülés?

Figyelt kérdés

A pozitív teszt után pár nappal elkezdtem érezni, hogy feszül a hasam, olyan "napokon belül megjön" érzéssel, és ez azóta sem múlt el. Néha enyhébb, néha erősebb. Sosem fáj és sosem görcsöl, inkább csak feszül.

A védőnőnek mondtam, de nem nagyon mondott rá semmit...


2016. júl. 22. 10:32
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem is előfordul még émelygés, hányinger.

Pl. ma nagyon hányingerem van egész nap amióta felkeltem, de nem mindig szokott lenni, de most igen.

Nálam szerintem lehet attól amit ettem, hogy sok volt vagy a gyomromnak volt sok mert ugye ilyenkor lassúbb az anyagcsere.

2016. júl. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Jaaa és én 15 hetes 5 napos kismama vagyok.
2016. júl. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
a kolléganőm végig émelygett és hányt...alig hízott aztán még a szülőágyon, vajjúdás közben is ágytállal a kezében hozta világra a gyerekét...a hasfeszülés meg normális, végül is folyamatosan nő a hasad.
2016. júl. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Normális.

Sokan nem a nagykönyv szerint működünk...

2016. júl. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hányás,émelygés,unodor,hasfeszules (inkabb ha nadragot hordok,de ezt kerulom


13+5 és nem úgy néz ki,mint ami kicsit is alább akar hagyni. 5hete van,már teljesen kifordultam magamból.

2016. júl. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Azért furcsállottam, mert az előző terhességemnél nem emlékszem ilyenre, ott kb a 12. hétig hánytam és annyi. Mondjuk ez már 8 éve volt...

Köszi a válaszokat!

2016. júl. 22. 11:38
 7/9 anonim ***** válasza:
16 hetes leszek szombaton méh mindig van.
2016. júl. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

salvus vizet próbáljátok émelygésre,hányingerre, nekem bevált

13 hetes vagyok és még nem kezdtem el inni 4 kilót fogytam a terhesség kezdete óta.mostmár van étvágyam.

reggel egy korty,rossz íze van de nekem szuperül bevált

2016. júl. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
teljesen normális
2022. máj. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!