Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31+5 napos kis mama vagyok...

31+5 napos kis mama vagyok mien gyulladás csökkentőt lehet szednem?

Figyelt kérdés
2016. júl. 22. 14:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
"oat" amilyet az orvos felír alapos vizsgálat után
2016. júl. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Amit az orvosod az állapotod alapján javasol.
2016. júl. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mid van begyulladva?
2016. júl. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
amilyet az orvos felír...a gyulladás járhat lázzal, ami ugye nem túl jó terhesen, főleg ha tartósan magas..szóval a helyedben orvoshoz fordulnék hogy nézzen rá a gyulladásra bárhol is legyen.
2016. júl. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jobb oldalon a fülem,az arcom, es a fogamra is ki sugarzik. Eloszor elmentem fog dokihoz mert tonkre ment 3 fogam es azt hittem hogy az okozza a fajdalmat. Hat az orvosom azt mondta hogx o nem lat semmitse nem tud vele mit csinalni ez volt szerdán. Vettem rubofhent es azzal probaltam enyhiteni a kinomat de szart se hasznalt aztan csutortokon eszembe jutott hogy lehet a fulembe van valami begyulladva mert ugye az is fajt igy elmentem pentek reggel ful-orr- gegeszetre. Azt mondta semmit nem lat menjek vissza a fogorvosomhoz de elkuldott rontgenre (arc) de a rontgen lelet is csak jov szerdan lessz meg. Meg hozza a fogorvosom se rendelt a tegnapi nap hetvegen meg lenne maszek fogorvos de vele 1 hettel korabban kell eggyeztetni idopontot. :s ezert kerdeztem
2016. júl. 23. 08:17
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor menj el a gyógyszertárba és ott kérdezd meg, mit lehet.

Jobbulást!

2016. júl. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Megtaláltam a gyógyírt :)

Ez lett v.na az utolsó amit eltudtam v.ba kepzelni hogy mi bajom ugyanis huzatot kapott a fulem :( es be dugtam vattaval azota semmi bajom halistennek

2016. júl. 23. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!