Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek jo helyre huzta...

Szerintetek jo helyre huzta be az ovum idopontjat? Ma teszteltem es negativ. Akkor mar valoszinu nem is lesz pozitiv igaz? Mert mar illene pozitivnak lennie a tesztnek?

Figyelt kérdés
[link]
2016. júl. 22. 14:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Ne görcsölj rá ennyire a ciklus teljesen kiszámíthatatlan van akinek később van akinek hamarabb van peteérés mint a naptár szerint... Akkor csinálj tesztet ha késik... Előtte nem érdemes
2016. júl. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Na igen. Fogalmam nincsmikor kellene megjonnie. Mint latod az elozo ciklusom csak 17 napos volt. Olyan atlag 22 naposak a ciklusaim. Max 23. Mar igy is eleg jol elhuzta. Szval nem tudom.
2016. júl. 22. 14:53
 3/10 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem hogy petefeszek cisztam volt. Mult honapban robbant el.
2016. júl. 22. 14:54
 4/10 anonim ***** válasza:
Azt hiszem emlekszem a cikulusodra, akkor tobben irtak, hogy jo helyre huzta be, en akkor is azt gondolom, hogy julis 12-en volt ovud, szoval semmi nincs veszve, de tenyleg ne gorcsolj ra. En 8 honapig csinaltam ezt, ki is ismertem a ciklusomat, aztan az elso nem idegeskedos honapban, amikor mar nem ovu teszteztem es nem mertem a homet jott ossze, a 11. cn-on. Szoval nyugi, es irj, hogy mi volt! :)
2016. júl. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Jó helyre húzta, 14. dpo-n vagy.

Szerintem hamarosan meg fog jönni.

Az ok pedig egyszerű, pont amikor kellett volna nem volt aktus, csak négy nappal korábban, ami persze nem lehetetlen, de azért eléggé lecsökkenti az esélyeket.

2016. júl. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. En nem 8 honapja ha em 8 eve szenvedek. 😑Mar lassan elmegy a kedvem az egesztol.
2016. júl. 22. 15:52
 7/10 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező pont ezért lenne jó ha írnád s menzid.. Mert ha mégis pozitívat tesztelsz és mész dokihoz. Az lesz az első kérdése hogy Mikor volt az utolsó normális menzid? És azzal hogy hát azt hiszem 27 én volt de lehet hogy 23.-án ezzel az infóval nem tud mit kezdeni.. Szóval ez a te érdeked is hogy tud hogy vannak a menzijeid mert így meg tudod hogy hány napos a ciklusod és kB be lehet sacolni az ovut.. Ha az UH-n nem tudja meg mondani hogy hány hetes a terhesség mert nem egyértelmű akkor a menzi szerint tippel egy hetet.. De a 12 hetes UH-n kapott érték lesz a mérvadó és a pontosabb... Szóval a te érdeked hogy írd.. Azért drukkolok!!!! Első válaszoló voltam!!!!
2016. júl. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ajjj. Lehet higy nem jol fogalmaztam meg. Azt nem tudom hogy hany naposak a ciklusaim mert a ciszta miatt ossze vissza jon meg. Volt hogy 10 naponta menstrualtam. De volt hogy elhuzta 20-21 napig. De pecseteles akkor is volt mar napokkal elotte. Mire kiderult hogy ciszta all a hatterben. A 4.doki talalta meg hogy mi a bajom. Azt hittem mar sosem tudom meg miert verzek 2 hetente. Legutobb 16 napig vereztem. .... Szival nemvolt egyszeru. Es mar nagyon oda vagyok lelkileg. Szeretnek egy gyonyoru pozitiv tesztet latni a kezemben.
2016. júl. 22. 16:19
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is később volt ovud. Amikorra behuzta, utána ismét leesett a hő.

A későbbi ovuhoz viszont nagyon kevés a szex. Nem akarlak bántani, de ha nem nagyon kiszámítható az ovu, akkor ennél sokkal gyakoribb szex kellene. A legtermekenyebb időszakban alig voltatok együtt...

Egyébként is felesleges az ovu keresése, ha van szex legalább 2-3 naponta. Akkor tök mindegy,mikor van ovu.

2016. júl. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Sajnos a parom munkaja miatt nem tudunk tobbet egyutt lenni. Hat meg latjuk. Varok hetfoig ha nem jon meg ujra tesztelek. Nagyin szepen koszonom mindenkinek a valaszokat!
2016. júl. 22. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!