Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyugtassatok meg, hogy ha 13...

Nyugtassatok meg, hogy ha 13 napja volt ovum mert akkor nagyon szúrt egész nap a petefészkem ma nem azért lett erős a tesztem mert ikrek lesznek?

Figyelt kérdés
17 én 14 mm tüsző és 20 án szúrt egész nap a petefészkem. Igy csak ma a 12 DPO-n vagyok korai lenne 25 ös terhességi teszt majdnem egyforma erős.Volt már más is így?
2015. júl. 2. 13:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

szia!

Nekem a 15. dpon annyira halvány volt a 10-es tesztem, hogy ki is dobtam. Kb egy hét múlva lett erős. De ne izgulj, lehet előbb volt ovud, nem biztos, hogy azért erős, mert ikrek.

2015. júl. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Senmi nem fog tudni "megnyugtatni", mert így nem lehet eldönteni, hogy ikrekkel vagy-e terhes. De miért kell megnyugtatni, mi baj lenne, ha ikeried lennének?
2015. júl. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom nem szeretnék. Az orvos a ciklus 12 napján 14mm tüszőt látott hamarabb biztos nem volt peteérésem mert azt akkor látta volna az uh-on gondolom. Vagy már 18 mm en megrepedt a tüsző és hamarabb lezajlott a beágyazódás nem tudom. Na mindegy ugy is megyek majd orvoshoz.
2015. júl. 2. 13:49
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha egy nagy tüszőt làtott a doki, akkor kicsi az esély ikrekre. Legalàbbiss kétpetéjűre :)


Az hogy milyen erős a teszten a csìk, sokmindentől függ, pl. a teszt màrkàjàtól is. Az enyém is erős volt a 13. Dpo-n, az egyik legalàbbis, a màsik-ugyanolyan érzékenységű meg egész halvàny. Függ a csìk erőssége a vizelet koncentràltsàgàtól is.


Én is remélem, hogy nem ikrek :)

2015. júl. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

:) Utolsó mennyi idős terhes vagy?Tüneted van?

Tegnap a 10 es one stop délután látszik de halványan ma a kék csik nevű 25 ös délelőtt sokkal erősebben látszik igaz a tesztcsik is dupla széles mert nem nentről van lehet ezért tűnik erősebbnek?:)

2015. júl. 2. 13:57
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem az X-epil kivételével mindegyik erős volt. Gratulálok. Nem ikerterhesség volt.
2015. júl. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Utolsó neked ciklus hanyadik napján lett pozi?És természetes úton sikerült?Egyforma erős volt a 2 csik?Milyen erősségű a teszt?
2015. júl. 2. 15:40
 8/11 anonim ***** válasza:
Vasàrnap (nem) kellett volna hogy megjöjjön, szóval 4 hetes :) Nincs tünet a mellfeszülésen kìvül. 14. dpo-n lett pozitìv a teszt, hatàrozottan làtszott rajt a 2 csìk. Szerintem 2 nappal előbb is làtszott volna, rossmann, sajàtmàrkàs-facelle.
2015. júl. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Bocs, szoval 13. Dpo-n.
2015. júl. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2015. júl. 2. 20:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!