Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik számít első vizeletnek?...

Melyik számít első vizeletnek? Olvass tovább!

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy holnap akarok tesztelni. 9-ig szeretnék aludni, de valami felébreszt hajnali 5-kor. Kimegyek a wc-re. Visszaalszok, reggel 9-ig. Most akkor melyik a reggeli első vizelet? Vagy mindaddig nem számít, amíg nem iszom valamit és nem hígul? Komolyan, én hajnalban is felébredek!
2016. júl. 22. 22:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván a hajnali. Készíts oda este műanyag edényt, abba pisilj. A tesztet megcsinálhatod belőle reggel is, ha hajnalban nem akarsz bíbelődni vele.
2016. júl. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
a hajnali vizelet a reggeli első.
2016. júl. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi
2016. júl. 22. 22:31
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem azért mondják, hogy reggeli vizeletből jobb tesztelni, mert tényleg az számít, hogy reggeli legyen. Csak azért mondják, mert éjszaka nyilván nem jár annyit mosdóba az ember, mint napközben, tehát a reggeli vizelet sokkal koncentráltabb lesz, mint bármelyik másik. A koncentráltság számít. Vagyis olyan vizeletből tesztelj, ami előtt hosszabb időn át nem voltál mosdóba. Ez a lényeg.

Amikor én terhes voltam, akkor 2 tesztet csináltam, az egyiket délután, amikor hosszú órákon át nem tudtam elmenni mosdóba, nagyon erős pozitív lett a teszt. Másnap reggel ismételtem, amolyan biztonság kedvéért, ugyanolyan teszttel, de előtte hajnalban voltam mosdóba, nem is lett olyan erős, mint az előző napi.

Szóval nem feltétlenül a reggeli vizeleten van a hangsúly, mintsem inkább a koncentrált vizeleten.

2016. júl. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi
2016. júl. 23. 09:26
 6/8 anonim ***** válasza:
Hallod..ha terhes vagy barmikor kimutatja.tapasztalat.
2016. júl. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
TÉNYLEG?!:D:D:D
2016. júl. 23. 15:42
 8/8 anonim ***** válasza:

Pedig igaza van a hatodik válaszolónak. Én este, munka után teszteltem. Rögtön erős pozitív volt.

Csak a menzi kimaradása után kell tesztelni.

2016. júl. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!