Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik ilyen, hogy tényleg a...

Létezik ilyen, hogy tényleg a babám első rúgását éreztem és láttam?

Figyelt kérdés

Most lépek a 16. hétbe.

A babám mozgását már két hete folyamatosan szoktam érezni, olyan mintha valami ideg remegne vagy lüktetne. Efelől már nincs kétségem.

Most viszont bal oldalon egy enyhe kis rúgást éreztem ami még szemmel látható is volt! Egy pillanat volt az egész!

Ő volt az?


Előre is köszönöm a válaszokat!


2016. júl. 21. 11:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%
Rúgást még nem láthattál, de a többi stimmelhet.
2016. júl. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
akkor mi volt az?
2016. júl. 21. 12:02
 3/12 anonim ***** válasza:
63%

Igen. Létezhet.

Nekem is volt ilyen, pedig még ennél is előrébb tartottam.

Nyugalmi pozícióban voltam a kanapén félig ülve/fekve, egy szál bugyiban, és akkor láttam.

Igaz, én nagyon vékony vagyok, és harmadik gyerek volt, laza szalagokkal már.

2016. júl. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ki tudja? Más nem nagyon lehetett. Jó erőben lehetett a kicsi, ilyenkor már én is éreztem, csak látni nem láttam, ahhoz még kellett úgy három-négy hét. De nem vagyunk egyformák, valaki állítólag már 13 hetesen is érzi, más meg 20 hetesen először.
2016. júl. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
bocsi a jobb oldalon történt.
2016. júl. 21. 12:11
 6/12 A kérdező kommentje:
na én is csak bugyiban voltam és ülve az ágyon felrakott lábakkal nyugalmi állapotban. :)
2016. júl. 21. 12:12
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is 17 hetesen volt olyan, mintha láttam volna. Nem pont oda néztem csak arra és nem voltam biztos a terhességi korom miatt de éreztem is és csak nem káprázott a szemem.. de utána se volt ilyen egy ideig.
2016. júl. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 17hetesen mar latszott ahogy rug.

Vekony alkat vagyok,3.baba.akkor voltam korhazban par napot es azzal utottem el az idot,hogy videoztam a hasam:) rendesen latszott ahogx mozgott.

2016. júl. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Láthattad, igen, 15-16. héttől érzem, nagyjából akkor már láttam is néha a kis rúgásait. Előtte azt éreztem csak, ahogy kinyomja magát, az egy nagyon feszítő, menzesz-szerű érzés volt, az is látszott kívülről.
2016. júl. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
1. és 2.-at is láttam a 18-ra agyonrúgtak :-) bár az is igaz,nagy babák voltak,mármint az akkori uh-kon is,plussz számít,hogy helyezkednek mennyire vannak elől a hasfalnál:-)
2016. júl. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!