Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is fáj a hasa, mikor...

Másnak is fáj a hasa, mikor esedékes lenne a havi? Most kellene másodszor megjönnie.

Figyelt kérdés
2016. júl. 23. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Valakinek igen, valakinek nem. Pl nekem előtte nem fáj, de mikor megjön, aznap az első nap nem igazán fáj, hanem olyan nehéznek érzem a méhem. Mivel vérbő és erős a vérzés első nap.
2016. júl. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem már egy héttel előtte szurkál egy kicsit a petefészkem, a melleim viszont majd leszakadnak, alig tudok aludni. Végül kb. egy órával előtte iszonyúan elkezd görcsölni a méhem. A harmadik-negyedeik napon visszaáll a rend és jön 2-3 hét nyugalom, majd megint a mellfájás jelzi, hogy hahó, nem soká jövök. :D
2016. júl. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
16 hetes vagyok eddig minden hónap első hetében menzi szerű görcseim voltak. De semmi vérzés minden oké
2016. júl. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem annyira.

Meg nekem igazából most kezdett kicsit jobban szúrni a hasam ahogy belelépek a 16. hétbe. Tehát az utóbbi pár napban érzékenyebb lett a hasam, de ki lehet bírni, nem szedek rá semmit.

2016. júl. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem még a 4. kimaradt menstruációnál is görcsölgetett a hasam, szerintem normális. :)
2016. júl. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jaj én szerintem félreértettem a kérdést! Bocsi kérdező! :D Azt hittem, egy tinilány kérdezi, aki még csak egyszer menstruált, mert hogy írtad, hogy most kellene másodszor megjönnie ...:D:D:D:D bocsiiii
2016. júl. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem véletlen írtam a terhesség kategóriába :)
2016. júl. 25. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!